Peníze do 24 hodin? S Finpůjčkou to jde

Rádi byste si půjčili peníze? Ale nemáte čas chodit do banky? Potřebujete peníze rychleji, než vám je může banka poskytnout? Nemáte prokazatelný příjem a nemůžete doložit potvrzení o příjmu? Potřebujete naléhavě vyřešit nastalou finanční situaci, ale bojíte se, že tak rychle a bez dokládání příjmu vám nikdo nepůjčí? A slyšeli jste již někdy o rychlé online půjčce?

Rychlá půjčka, díky které můžete získat peníze do 24 hodin od odeslání žádosti, přesně taková je Finpůjčka24. Půjčka před výplatou je poskytována společností JK Financial s. r. o. zabývající se poskytováním rychlých online půjček.

Představení Finpůjčky24

S Finpůjčkou24 si můžete půjčit částku pohybující se od 1 000 Kč do 8 000 Kč. Stejně tak jako si můžete zvolit výši úvěru, si můžete zvolit i dobu splatnosti. Ta však musí spadat do rozmezí od 7 do 35 dní. Na základě žádosti odeslané nejpozději v den splatnosti je však možné zažádat i o prodloužení splatnosti. Doba splatnosti vám bude po zaplacení poplatku prodloužena o žádaný počet dnů.

Možnosti vyřízení

S žádostí o půjčku nemusíte nikam chodit. Vše můžete vyřídit z pohodlí svého domova. Stačí vám k tomu pouze přístup k internetu, kde na stránkách společnosti vyplníte krátkou online žádost. Pokud však přístup k internetu nemáte, můžete o půjčku zažádat prostřednictvím SMS na vašem telefonu. Díky online žádosti může být půjčka poskytována skutečně rychle. Z toho důvodu bývá Finpůjčka24 označována jako půjčka ihned.

Tip na článek:  Refinancování - výhodný způsob hypotečního úvěru

Výhody Finpůjčky24

SMS půjčka poskytuje žadatelům mnohé výhody. Nejenže je půjčka do 24 hodin vyřízena velmi rychle, takže peníze mohou být na váš účet připsány do 24 hodin od odeslání žádosti, ale navíc při jejím vyřizování nemusíte stát dlouhé fronty na pobočce. Nespornou výhodou je tedy i online žádost či žádost prostřednictvím telefonu. Žadatele také jistě potěší, že u žádosti o půjčku nemusejí dokládat potvrzení o příjmu a že si v případě problémů mohou prodloužit i dobu splatnosti.