Potřebujete zajistit realizaci dopravního značení? Poradíme, jak na to!

Dopravní značení je to nejběžnější s čím se setkáme na silnici. V rámci dopravního značení hovoříme jak o klasických dopravních značkách, tak o značení přímo na vozovce. Samozřejmě s ohledem na právní předpisy je potřeba dodržet při realizaci libovolného dopravního značení veškeré zákonné náležitosti. Také z toho důvodu mohou značení realizovat pouze certifikované firmy. Většinu značení na komunikacích zadávají třeba správy komunikací nebo obce, ale může se s tím setkat také soukromá osoba.

Realizace značení má svá pravidla

Kdy může být potřeba, abyste zařídili značení jako soukromá osoba? Příkladem může být vlastnictví libovolné komunikace, příjezdové cesty nebo třeba parkoviště u vaší firmy. Pro realizaci pak oslovíte certifikovanou firmu, která zajistí dopravní značení v rámci platných předpisů. Můžete si nechat zajistit veškeré druhy značení, přesně podle vašich požadavků. Je to tedy zejména:

  • Svislé dopravní značení
  • Vodorovné dopravní značení
  • Pronájem dopravního značení

V případě svislého značení se jedná o klasické dopravní značky, vodorovné značení je potom značení na vozovce speciálními barvami. Specializovaná certifikovaná firma vám navrhne komplexní řešení od samotného vypracování projektu a samozřejmě se můžete podívat na ceny dopravního značení na webu firmy. Jedná se tedy o klasické řešení na klíč, kdy máte nejméně starostí a zajištění veškerých náležitostí je na realizační firmě.

Potřebujete zajistit realizaci dopravního značení? Poradíme, jak na to!
Potřebujete zajistit realizaci dopravního značení? Poradíme, jak na to!

Pronájem přenosného značení

Alternativně si můžete také pronajmout dopravní značky. Jedná se potom o přenosné dopravní značky, které slouží svému účelu dočasně. Typicky je toho využíváno třeba během stavebních prací na silnici, kdy je potřeba upravit provoz na komunikaci s ohledem na probíhající práce. Takové značky lze umístit podle potřeb a případně je přemístit dle toho, jak si to aktuálně stavební práce žádají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *