ČSOB pojišťovna

ČSOB pojišťovnaNa svém oficiálním webu nabízí pojišťovna ČSOB interaktivního průvodce produkty, aby si každý klient mohl vybrat přesně to, co potřebuje. Produkty jsou rozděleny do základních kategorií –majetek, auto, firma, život a cestování. V těchto skupinách každý najde nabídku služeb, které si klient pomocí dotazníku vybere přímo na míru svým požadavkům a potřebám a na konci může využít možnosti sjednat pojistnou smlouvu online. ČSOB pojišťovna ve své dnešní podobě vznikla v roce 2003 prodejem podniku mezi IPB Pojišťovnou, a.s. a ČSOB Pojišťovnou, a.s.

V současnosti je ČSOB pojišťovna univerzální pojišťovnou, která nabízí pestrou řadu životních i neživotních pojištění pro fyzické i právnické osoby. Členství v silné finanční skupině ČSOB zajišťuje klientům komplexnost a kvalitu poskytovaných služeb srovnatelnou s ostatními zeměmi EU. Využívá velmi rozsáhlou síť poboček České pošty a díky tomu čítá ve výsledku její bankovní síť více než 3600 obchodních míst, kde mohou být její klienti obslouženi. ČSOB se na trh v České republice dostala v roce 2003, vznikla prodejem firmy mezi dva nové majitele a transformovala se ve významnou univerzální pojišťovnu mající dlouhou řadu spokojených zákazníků. Počítáno objemem předepsaného pojistného se řadí na třetí místo mezi pojišťovnami v České republice.

Za výhodných podmínek umožňuje zákazníkům získat libovolné pojištění z oblasti životního, penzijního, havarijního, cestovního pojištění, stejně jako pojištění proti úrazu nebo havarijního pojištění. Pojišťovna své produkty nabízí přehledně rozdělné do několika kategorií majetek, auto, firma, život a cestování. Pokrývá tak veškeré možné druhy pojištění, ketré si lze v ČR sjednat.
Díky využívání velmi rozsáhlé sítě poboček České pošty čítá ve výsledku její bankovní síť více než úctyhodných 3600 obchodních míst, kde mohou být její klienti obslouženi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *