Gastronomický zážitek bez rizika? Najdeme vám místo!

Znáte to s největší pravděpodobností všichni. Lednička prázdná, do obchodu daleko a tudíž vám nezbývá nic jiného, než se vydat do oblíbené restaurace Praha 3, která se nachází jen kousek od vašeho místa bydliště. Jaké zděšení, když pro vás obsluha nenajde ani jedno jediné místo? V takové chvíli je už zbytečné lamentovat nad oním pomyslným rozlitým mlékem a podceněním situace. Příště už si určitě dáte větší pozor a do restaurace alespoň zavoláte s žádostí o rezervaci. Víte ale, že dnešní možnosti rezervace převyšují dávno nastavené standardy?

Rezervujte místo online na základě vlastních preferencí

Celý den telefonujete s klienty a večer, když se chcete dobře najíst, už telefon nehodláte brát do ruky? Nebo zkrátka neradi vyřizujete záležitosti po telefonu a dáváte přednost internetu či osobnímu kontaktu? S novým inovativním rezervačním systémem Restu už nikam telefonovat nemusíte! Stačí otevřít internetový prohlížeč, naťukat jméno třeba vaší oblíbené restaurace Praha 7 a po vyplnění kontaktních údajů zarezervovat zvolený počet míst. To ale není ani zdaleka všechno! Pokud svou oblíbenou restauraci nemáte nebo jednoduše chcete zkusit něco nového, můžete restauraci vyhledávat v konkrétní pražské části (např. restaurace Praha 10) či v daném městě.

Vybírejte restauraci dle akcí, hodnocení nebo jídelního lístku

Vybírat konkrétní restauraci ovšem můžeme nejen podle místa či vlastních preferencí. Systém Restu umožňuje provádění rezervací na základě názvu, oblíbenosti, hodnocení zákazníků, ale třeba vzdálenosti od vašeho místa bydliště. U každé restaurace je navíc uvedeno nejen průměrné hodnocení zákazníků, ale také cenová relace, typ kuchyně, ale třeba též informace o tom, zda je v současné chvíli restaurace otevřena či nikoli. Vyzkoušejte mezinárodní pokrmy a kuchyně a zapomeňte na přeplněné restaurace a nepříjemné výrazy ve tvářích číšníků, kteří vám stroze oznamují, že „dnes již mají plno“. S unikátním rezervačním systémem Restu máte jistotu, že si zkrátka sednete!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *