Nevíte si rady při výběru klimatizace? Nechte si poradit od odborníka

Sháníte před začátkem léta vhodnou klimatizace, která by osvěžila vzduch ve vašem domově či vaší kanceláři? Sháníte přístroj na čištění vzduchu či kvalitní vytápění? Potřebujete se svým výběrem pomoc? Pak můžete využít program Home C°mfort Expert s odborníky na Daikin produkty a technologie. Tito vyškolení odborníci vám poradí s výběrem přístrojů v oblasti vytápění, klimatizace, větrání či chlazení.

Program Home C°mfort Expert je značkou nejvyšší Daikin odbornosti. Představuje partnerský program a silný vztah mezi vybranými distribučními partnery, tedy instalačními firmami, a společností Daikin Central Europe prodávající produkty z oblastí klimatizací, větrání, chlazení a vytápění.

Školení HCE partneři

HCE partneři poskytující odbornou pomoc při výběru Daikin produktu. Jedná se o lidi, kteří jsou podrobeni přísnému výběrovému řízení. Díky pravidelným školením se z nich stali odborníci na Daikin produkty a technologie a mohou tak poskytovat kvalifikované služby. HCE partneři mají všechny důležité Daikin jednotky vhodné pro domácí použití skladem.

Program je určen pro zákazníky rezidenčního trhu. Včetně vyškolených HCE partnerů je k dispozici i Daikin technická podpora poskytující další speciální výhody, například záruky či podmínky pro reklamace.

Výhody Home C°mfort Expert

Home C°mfort Expert poskytují nejlepší pomoc při výběru vhodné klimatizace. Daikin produkty jsou zárukou té nejvyšší kvality, díky níž získáte řešení pro vaše individuální potřeby a přání.

Pokud si vyberete Home C°mfort Experta, můžete navštívit jeho showroom a zažít tak na vlastní kůži vysokou kvalitu výrobků Daikin. Díky Home C°mfort Expertovi můžete využít mnohé výhody poskytované touto službou. Tak například získáte nejlepší služby, servis a podporu vysoce kvalifikovaných odborníků. Díky exkluzivním showroomům si budete moct Daikin produkty prohlédnout a vyzkoušet. Kromě zajímavé nabídky získáte i atraktivní obchodní podmínky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *