Firma Zasy – zavlažovací systémy

Firma Zasy se zabývá instalacemi automatických zavlažovacích systémů Hunter a budováním koupacích jezírek. Zajistíme Vám bezplatné zpracování návrhu technického řešení a provedeme odbornou, šetrnou a rychlou instalaci. Důraz klademe na kvalitu nabízených služeb a provedených prací, osobitý přístup k zákazníkovi a rychlý záruční i pozáruční servis. Samozřejmostí je i poradenská činnost.

Víte, co Vám ZASY nabídne navíc?

  • osobitý přístup a příjemné jednání,
  • vysokou odbornost,
  • maximální kvalitu použitých materiálů i provedených prací,
  • rychlého a zkušeného servisního technika,
  • pevnou pozici na trhu budovanou 10 let a podpořenou řadou spokojených zákazníků.

Zavlažovací systémy a koupací jezírka

Firma Zasy vznikla v roce 1999. Jsme certifikovanou instalační firmou, neboť jsme splnili dané podmínky a návrh a instalaci automatický závlahových systémů Hunter provádíme v souladu s platnými technologickými předpisy. Naši pracovníci se každoročně zúčastňují odborných školení, kde jsou seznámeni s novými výrobky firmy Hunter a jejich využitím. Jsme oprávněni k užívání označení HUNTER – TOP PREMIUM PARTNER.

Krátce po svém vzniku jsme se začali zabývat budováním okrasných a koupacích zahradních jezírek. Získali jsme osvědčení o odborné způsobilosti k montáži hydroizolačních fólií systému Fatrafol.
Součástí naší nabídky jsou i drobné zahradní stavby – altány, ohniště, grily, mola, mostky, ploty. Naše firma disponuje nejmodernější technikou v oblasti výkopové a manipulační techniky. Práce jsou prováděny v krátkých časech a s maximálním ohledem na okolí místa realizace.

Firma Zasy - zavlažovací systémy
Firma Zasy – zavlažovací systémy

Spojení špičkové a moderní techniky se zkušenostmi našich pracovníků je nezbytným předpokladem dlouhé životnosti námi dodávaných systémů. Žádáte-li kvalitu, obraťte se na profesionály. Poradíme Vám s výběrem vhodných komponentů, provedeme bezplatný cenový návrh a zajistíme šetrnou a efektivní realizaci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *