Novinka na českém trhu – stolní držák monitoru! Slyšeli jste o něm?

Denně trávíte několik dlouhých hodin u počítače? Ať už pracujete, hrajete hry, studujete nebo nakupujete, jistě vás mnohokrát napadne, zda u počítače sedíte správně a jestli se váš monitor nachází ve správné poloze. Ta totiž může ovlivnit mnohé. Nejen, to, zda se vám na monitor dobře dívá, jestli z něj dokážete snadno přečíst text i za přímého světla nebo v šeru, takový držák může také ovlivnit vaši zrakovou hygienu, jíž řada z nás nezodpovědně podceňuje. A to není vůbec dobře. Řešením této situace je stolní držák monitoruabsolutní novinka na českém trhu! Víte, v čem vám může být nápomocen a kde takového praktického pomocníka shánět? Odpovědi na všechny tyto a spoustu dalších otázek, jsou součástí následujících řádků!

b

Kde všude najde stolní držák monitoru uplatnění?

Nejen doma, ale také v kanceláři, ve skladech, obchodních domech, restauracích, školách, aulách či v zasedacích místnostech a na konferencích – všude tady najde stolní držák monitoru uplatnění. Vybírat si můžete z nepřeberných designů, vzorů, ale i barev. Každý z držáků vyniká precizním zpracováním, kvalitními materiály s dlouhou životností i dokonalým designem, díky čemuž se rázem stane dominantou celé místnosti. Držáky na monitory jsou výškově nastavitelné, otočné do stran a je možno je jednoduše naklopit. Kromě toho disponují i funkcí korekce rodiny, vynikají systémem vedení kabeláže a můžete je dokonce nastavit v horizontální i vertikální rovině.

c

Kde tuto novinku pořídíte?

Tento inovativní kancelářský držák nabízí moderní e-shop www.drzakyastolky.cz, kde naleznete držáky rozmanitých velikostí i designů. Již od dvou kusů společnost nabízí atraktivní množstevní slevy a veškeré své držáky nabízí ve velkých skladových zásobách. Ať už potřebujete jeden kus či stovky kusů této inovativní vychytávky, společnost je připravena vyřešit vaši poptávku k naprosté spokojenosti. Z této obsáhlé a neustále aktualizované nabídky e-shopu vám můžeme doporučit například stolní držák na monitory Fiber Mounts F80, který je určen primárně pro počítačové monitory a menší televizory. Tento držák vyniká dokonalým designem, precizním zpracováním, ale i netradičním vzezřením. Kromě toho disponuje také nadstandartními možnostmi nastavení. Zmínit můžeme například nastavení vzdálenosti od uchycení, výškové nastavení obrazovky v rozmezí 250mm s nastavitelnou tuhostí pohybu nebo plynový píst s regulací tuhosti, díky čemuž je zajištěna velmi snadná manipulace.

d

Využijte akčních nabídek a slev!

Kompletní nabídka stolních držáků na monitory je pro vás připravena v e-shopu www.drzakyastolky.cz, kde můžete aktuálně uplatnit spoustu zajímavých slev. Chcete-li si pořídit nový držák na monitor či televizní obrazovku s výraznou slevou a nepřehlédnutelnou cenou, zajisté vás zaujme akční nabídka stolních držáků na monitory, díky níž můžete ušetřit několik stovek i tisícovek korun. U každého modelu je navíc uvedena standardní cena u konkurence, takže máte jasný a prokazatelný důkaz o tom, že v e-shopu nakupujete bezkonkurenčně nejlevněji!

e

Všechny informace na jednom místě

V e-shopu naleznete bohatou nabídku držáků na monitory a příslušenství. Každý výrobek je ovšem doplněn nejen o detailní popis, parametry, ale také o návod k montáži, kterou zvládne i průměrně zručný kutil. Pokud byste si přeci jen nevěděli rady, měli jakýkoli dotaz, nenašli jste v nabídce držák, který potřebujete, neváhejte kontaktovat zástupce společnosti, jež udělá vše, co bude v jeho silách pro nápravu dané situace. Využijte akčních slev a objednávejte inovativní držáky na monitory třeba ještě dnes! Sortiment je bohatý, akční nabídka ovšem omezená!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *