Za exotikou do vzdálených zemí s Redok Travel

S létem přichází období dovolených, zájezdů a výletů. Někteří z nás rádi objevují krásy naší země, jiní se raději vydávají za poznáním cizích krajů. Někteří volí raději lenošení na pláži, opalování a koupání, jiní aktivní dovolenou plnou výletů a zážitků. My se v našem článku společně vydáme na exotickou dovolenou a cestovní kanceláří Redok Travel a budeme objevovat jejich širokou nabídku cest do vzdálených zemí plných dobrodružství.

Cestovní kancelář Redok Travel nabízí pestrou škálu zájezdů do bližších i vzdálenějších zemí. S Redok Travel se můžete vydat na výlet za poznáním krás naší rodné země, na cesty po evropských metropolích či za exotikou do vzdálenějších zemí. Je jen na vás, zdali se raději plavíte na okružní plavbě po moři či poleháváte ve stínu plážových slunečníků a obzor nad mořem pozorujete raději ze souše, zdali dáváte přednost pobytovým či poznávacím zájezdům.

Mexiko, cesta po stopách Aztéků

Zapomeňte na dovolenou u rybníka a raději se vydejte přes oceán. Objevíte tak nespoutanou krásu širokého obzoru a temperamentní život země Olméků, Mayů a Aztéků. Exotická dovolená v Mexiku vám přinese nevídané zážitky, dobrodružství a plno nových poznatků. Získáte tak nezapomenutelné vzpomínky na památky, chrámové pyramidy v džungli či pláže s korálovými útesy. Poznáte novou a zcela odlišnou kulturu a budete mít možnost ochutnat pravou chuť nefalšované mexické kuchyně.

jcax2 / Pixabay

Madagaskar, cesta za poznáním přírody

Madagaskar zná většina z nás hlavně ze stejnojmenné animované pohádky o lvu Alexovi a jeho zvířecích kamarádech. Všechny ty krásy, které jste viděli na filmovém plátně, můžete spatřit na vlastní oči a hlavně na živo. Madagaskar, čtvrtý největší světový ostrov oddělený od Afriky, představuje obří rezervaci uchovávající jedinečnou faunu a flóru. Vysoké hory, romantická pobřeží, divoká zvěř – tento ostrov vás doslova uchvátí pohledem na dokonalou přírodu.

Romantika a luxus na Maledivách

Maledivy jsou tropickým rájem, který si vás získá a již nepustí. Jakmile se do této romantické oázy luxusu vydáte, už na ni nikdy nezapomenete. Dovolená na Maledivách vám přinese ten správný odpočinek pro vaše tělo i mysl. Písčité pláže, palmové háje, korálové útesy a komfortní resorty vás jednoduše nadchnou.

Objevte Ameriku

Každý z nás by se měl určitě aspoň jednou za život vydat do Spojených států amerických a poznat kolébku západních, mimoevropských dějin. Většina z nás vídá USA dennodenně v televizi, v seriálech i filmech, ale spatřit ji na vlastní oči je zážitkem na celý život. S cestovní kanceláří Redok Travel se můžete vydat za krásami americké přírody, za životem tepajících velkoměst i po stopách amerických dějin. Navštívit můžete Skalisté hory, Yosemitský národní park, Grand kaňon, Washington D.C, New York a mnoho dalších známých míst.

kahern / Pixabay

CK Redok Travel je stabilní a spolehlivá cestovní kancelář, působící na trhu již od roku 1996. Mimo již uvedených destinací nabízí exotickou dovolenou i v dalších zemích: Chile, Peru, Bolívie, Kanada, Nepál, Spojené arabské emiráty či Srí Lanka. O kvalitách této CK hovoří tisíce spokojených zákazníků. Stálým zákazníkům Redok Travel nabízí i mnoho výhod a slev. Více informací najdete na stránkách www.redoktravel.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *