Víme, kde najít levné ubytování Praha!

Cestujete po Praze a chcete se zde ubytovat za pár korun? S tím budete mít možná větší problém, než se může na první pohled zdát. Přesto, že je naše hlavní město ubytovacími kapacitami doslova prošpikované, je velmi obtížné najít levné ubytování Praha, bez nežádoucích společníků ve formě švábů či jiné havěti. Víte ale, že existuje také ubytovna, kde se budete za pár korun cítit doslova jako doma? Kompletně zrekonstruované pokoje s vlastním sociálním zařízením, společnou kuchyňkou a prádelnou, počítači na každém patře, které jsou pochopitelně vybaveny Wi-Fi připojením nebo velkým parkovištěm, jež je hlídané kamerovým systémem. Ano! To všechno můžete získat již od 215 korun za osobu a noc! Kde? Tyto výhody můžete čerpat v případě, že využijete nejlevnější ubytovny Praha – Bohemia!

Kompletně zrekonstruovaný objekt

Objekt ubytovny Bohemia, který naleznete na ulici Poděbradská v Praze 9, prošel v posledních letech rozsáhlou rekonstrukcí. Objekt je kompletně vybaven novým nábytkem, pohodlnými postelemi, ale třeba i moderními počítači na každém patře, které mohou pro práci i zábavu využívat všichni ubytovaní. Součástí ubytovny je také restaurace, kde je možno pochutnat si na chutných a výživných jídlech již od 60 korun.

Krátkodobé i dlouhodobé ubytování pro skupiny i jednotlivce

Ubytovna nabízí několik 1, 2, 3, 4, 5 lůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením. Ve společných kuchyňkách si potom můžete uvařit a vyprat prádlo je možné v prádelně, která je součástí objektu. U vstupu vás čeká vrátnice, kde si můžete zakoupit alkoholické i nealkoholické nápoje, drobné občerstvení, ale třeba i hygienické potřeby. Ubytovna – nacházející se nedaleko centra Prahy – je perfektně dopravně dostupná a nabízí dlouhodobé ubytování Praha za velmi výhodné ceny. Ubytovat se zde můžete jako jednotlivec, ale i skupina. Ubytovna navíc může sloužit jako dlouhodobý a cenově výhodný pronájem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *