Party pod hvězdnou oblohou? A proč ne?

Narozeninová oslava, svatba nebo snad maturitní večírek? Dokážete si představit, jak parádní by byla taková oslava, realizovaná pod širým nebem? Zpěv ptáků, vítr ochlazující horká těla hostů a v pozdních večerních hodinách obloha posetá miliony hvězd – může být oslava ještě dokonalejší? Řada z vás jistě namítne, co s takovou oslavou, hromadami jídla a hlavně hosty v případě nepříznivého počasí, jehož rozmary jednoduše nedokážeme ovlivnit. Pro tyto případy se vyplatí zajímat o zahradní altány a party stany.

Snadné rozložení a jednoduchá manipulace

Mezi největší přednosti zahradních altánů a stanů, patří jistě jejich skladnost, stejně jako snadná a bezpečná manipulace i možnost rozložení a opětovného složení během několika mála minut. Takový party stan složí průměrně zručný jedinec, a pokud pořádáte akci většího rozsahu, není problém pospojovat několik stanů k sobě. V takovém případě vznikne zčásti krytá plocha, do níž můžete umístit teplé i studení pokrmy, bar, ale třeba i podium, které bude zajisté plné zkušených hudebníků, jež rozproudí večerní zábavu na maximum.

Výhody zahradních altánů a párty stanů

Zahradní altány, stejně jako párty stany, složíte a rozložíte během velmi krátké doby. Protože tito praktičtí pomocníci disponují spolehlivou konstrukcí, nemusíte se obávat rozmarů počasí.

Po řádném ukotvení zůstane altán tam, kde má být, až do chvíle, kdy se sami rozhodnete pro jeho složení či přenesení na nové místo. Kromě skladnosti a snadné manipulace, musíme zmínit také cenovou dostupnost těchto zahradních doplňků, které promění každou party v noblesní akci. Menší modely pořídíte již za několik stokorun, u těch, které pojmou desítky hostů, se pochopitelně ceny pohybují někde jinde.

Chcete-li vyšperkovat svatbu, zahradní slavnost, maturitní večírek či jinou oslavu do posledního detailu, vsaďte na luxusní zahradní altány a party stany!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *