Náš život

Party pod hvězdnou oblohou? A proč ne?

Narozeninová oslava, svatba nebo snad maturitní večírek? Dokážete si představit, jak parádní by byla taková oslava, realizovaná pod širým nebem? Zpěv ptáků, vítr ochlazující horká těla hostů a v pozdních večerních hodinách obloha posetá miliony hvězd – může být oslava ještě dokonalejší? Řada z vás jistě namítne, co s takovou oslavou, hromadami jídla a hlavně hosty v případě nepříznivého počasí, jehož rozmary jednoduše nedokážeme ovlivnit. Pro tyto případy se vyplatí zajímat o zahradní altány a party stany.

Snadné rozložení a jednoduchá manipulace

Mezi největší přednosti zahradních altánů a stanů, patří jistě jejich skladnost, stejně jako snadná a bezpečná manipulace i možnost rozložení a opětovného složení během několika mála minut. Takový party stan složí průměrně zručný jedinec, a pokud pořádáte akci většího rozsahu, není problém pospojovat několik stanů k sobě. V takovém případě vznikne zčásti krytá plocha, do níž můžete umístit teplé i studení pokrmy, bar, ale třeba i podium, které bude zajisté plné zkušených hudebníků, jež rozproudí večerní zábavu na maximum.

Výhody zahradních altánů a párty stanů

Zahradní altány, stejně jako párty stany, složíte a rozložíte během velmi krátké doby. Protože tito praktičtí pomocníci disponují spolehlivou konstrukcí, nemusíte se obávat rozmarů počasí.

Tip na článek:  Na velikosti rozhodně záleží - alespoň u displeje notebooku

Po řádném ukotvení zůstane altán tam, kde má být, až do chvíle, kdy se sami rozhodnete pro jeho složení či přenesení na nové místo. Kromě skladnosti a snadné manipulace, musíme zmínit také cenovou dostupnost těchto zahradních doplňků, které promění každou party v noblesní akci. Menší modely pořídíte již za několik stokorun, u těch, které pojmou desítky hostů, se pochopitelně ceny pohybují někde jinde.

Chcete-li vyšperkovat svatbu, zahradní slavnost, maturitní večírek či jinou oslavu do posledního detailu, vsaďte na luxusní zahradní altány a party stany!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..