Proč volit montované haly?

Chtěli byste svoje vlastní podnikání posunout o krok dál? Přemýšlíte nad realizací vlastní výrobní haly, kde byste mohli tvořit svoje vlastní produkty? Nemáte, kde skladovat suroviny, materiály či stroje? Bohužel nemáte ani dostatek času, ve kterém byste se mohli výstavbě nových podnikatelských prostor věnovat? Chybí vám dostatek vlastních finančních prostředků pro realizaci nové haly? Nevyznáte se ve stavebních plánech? Ani jedna z těchto překážek nemusí být problémem. Vaši situaci mohou vyřešit montované haly POLAK.

Společnost POLAK CZ s. r. o. působí na trhu již od roku 1991. Její historie svědčí o bohatých zkušenostech získané dlouholetou praxí. Firma se v prvních letech své existence zabývala výrobou konstrukčních a vzduchotechnických prvků mobilních odsávacích zařízení. Průběhem let začala svoji činnost rozšiřovat o výrobu dílů pro odsávací zařízení či o výrobu drobných zemědělských strojů. Od roku 1999 se firma i přes nesnáze způsobené povodněmi věnuje montovaným halám a svoji činnost stále rozšiřuje. Při realizaci montované haly společnost spolupracuje jak s lokálními zákazníky, tak i velkými firmami.

Montované haly a jejich všestranné využití

Montované haly mají širokou škálu využití. V první řadě poslouží jako klasické skladovací haly pro zemědělskou či stavební techniku, materiál nebo suroviny. Haly je však možné využít i pro zastřešení sportovišť, jako kryté jízdárny pro koně, hangáry pro letadla nebo jako haly pro ustájení zvířat.

Výhody montovaných hal

Z výše uvedeného vyplývá, že nespornou výhodou montovaných hal je široké spektrum jejich využití (zemědělské haly, výrobní haly, sportovní haly, atd.). Montáž hal je snadná a rychlé. Jejich realizace a výstavba probíhá velmi rychle (například během několika týdnů) a neklade vysoké požadavky na finance. Montované haly mají oproti jiným typům zastřešení skutečně bezkonkurenční cenu, neboť pořizovací náklady montovaných hal jsou tedy velmi nízké. Stejně tak jsou velmi nízké i náklady provozní. Montované haly nevyžadují náročnou údržbu. I přes nízké náklady mají haly dlouhou životnost, která je zajištěna použitím kvalitních materiálů a profesionální řemeslné práce. Hala tedy zaručuje prvotřídní stav i po mnoha letech jejího užívání. Stavba haly navíc nepotřebuje základy ani složité zemní práce.

Potřeba je také zmínit, že stejně rychle jako montáž probíhá i následná demontáž, například v případě stěhování firmy. Kromě samotné montáže či demontáže můžete halu i rozšířit a získat tak větší prostor. Taktéž můžete halu propojit se stávajícím objektem. A za určitých podmínek lze halu dokonce realizovat i bez stavebního povolení.

O kvalitách montovaných hal POLAK svědčí mnoho úspěšně realizovaných projektů a množství spokojených zákazníků. Pro více informací navštivte stránky www.haly-polak.cz, kde najdete i ukázky referenčních projektů a kde můžete odeslat poptávku na kalkulaci Vašeho projektu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *