Elektrické golfové vozíky

Existuje mnoho druhů golfových vozíků. Vybrat si můžete dle ceny, vzhledu i velikosti, avšak čemu byste měli dávat největší váhu, je vaše pohodlí. Manuální golfové vozíky jakým je třeba clicgear jsou sice kvalitní a velmi vám pomohou při převozu golfových holí po hřišti, avšak musíte vozík tlačit sami, což je pro některé hráče zbytečná námaha, která by se mohla spíše investovat do hry samotné. Elektrické golfové vozíky tak nabízí velmi komfortní možnost, jak s sebou vozit své golfové vybavení bez zbytečné námahy.

Elektrický golfový vozík a jeho výhody
Elektrický vozík společně s vámi zvládne ujet i náročný terén, zejména na něm můžete ocenit nastavení rychlosti jeho jízdy, kterou můžete během hry plynule regulovat, dojezd do cíle, směr vpřed i vzad nebo jednoduchý systém složení vozíku. Elektrický vozík však slouží nejen pro převoz golfových holí a setů, můžete využít také jeho dokovací stanici USB pro váš telefon nebo měření vzdálenosti. Golfový bag je k vozíku uchycen pevnými rameny, nemusíte se tedy bát vypadnutí holí ani při vyšší rychlosti elektrického golfového vozíku. Výhodou je u elektrických vozíků I automatická brzda, která při zastavení vozíku sama vozík zabrzdí.

V případě, že se vám během hry vybije baterie vozíku, stačí povysunout kola a jet s vozíkem jako s klasickým manuálním vozíkem bez pohonu.

Nejoblíbenější elektrické golfové vozíky
Mezi slavné a kvalitní značky, které elektrické golfové vozíky vyrábí, se řadí elektrické golfové vozíky Motocaddy, oblíbené jsou i vozíky Golfstream, které patří mezi levnější varianty elektrických vozíků, Big Max nebo značka elektrických golfových vozíků Jucad, která uspokojí nároky i té nejnáročnější klientely. Vozíky Jucad však místo klasických funkcí nabízí řadu přídavných a speciálních funkcí pro ničím nerušenou a maximálně komfortní hru. Hráči si tedy na pohodlí velmi rychle zvykají a díky dálkovému ovládání vozíku se ani není čemu divit.

Nejoblíbenější modely golfových vozíků Jucad jsou Jucad special electric nebo Jucad carbon travel. Z levnějších elektrických golfových vozíků si hráči oblíbili Motocaddy M3 pro electric trolley.

Máte i vy rádi elektrické golfové vozíky nebo raději zvolíte manuální golfový vozík?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *