Prodlužování vlasů – clip výhody

Prodloužit vlasy lze několika různými způsoby. Některé vlasy prodlouží permanentně, jiné slouží pouze k prodloužení občasnému a jednorázovému. Každý má svá pro a proti.

Prodloužení vlasů keratinem  je velmi oblíbenou metodou permanentního prodlužování vlasů. Spoje jsou pevné, ale přitom lehké a drobné. Nevýhodou je ale časová náročnost, jak na aplikaci, tak na sundání pramenů, rovněžposunutí vlasů bývá obtížnější. Obvykle se používá sto pramenů a jejich napojení může trvat až pět hodin. Navíc je třeba dodržovat pravidelný interval v posunování vlasů, ideálně 12 týdnů. Po delší době se totiž mohou na odrostech u spojů tvořit drobné dredy, vlasy jsou zacuchané a špatně se rozčesávají. Nelze bohužel zaručit, že prameny půjdou znovu aplikovat v jejich plné déle, někdy bývá nutné jejich zkrácení.

Metoda micro ring je další permanentní metoda prodlužování vlasů za studena, bez použití chemikálií či tepla. Vlasy jsou uzavřeny pomocí mikro kroužku, které jsou v různých odstínech tak, aby skvěle zapadly do odstínu Vašich vlasů. Spoje jsou pevné a odolné, nehrozí vypadávání vlasů. Aplikace, sundání i posunutí vlasů je rychlejší a jednodušší než u keratinu, pohybuje se od dvou do tří hodin. Nehodí se však pro jemné vlasy, protože by byly spoje více viditelné. Kroužky můžete trochu cítit. Nezapomeňte, že u permanentních metod prodlužování vlasů velmi záleží na tom, aby byly provedeny odborně, tedy vyškoleným profesionálem.

Velice oblíbenou metodou prodloužení vlasů je clip in ze 100% lidských vlasů. Clip in prameny lze snadno a rychle připevnit, hravě to zvládnete sama v pohodlí domova, kadeřníka k tomu vůbec nepotřebujete – ani při aplikaci, ani při následných úpravách. Během pár minut se tak můžete těšit z dlouhých a lesklých kadeří. Metoda clip in je šetrná, nijak nepoškozuje Vaše vlastní vlasy, nespornou výhodou je také cenová dostupnost, díky čemuž si je může dopřát téměř každá žena. Díky možnosti pouze jejich občasného nošeníse skvěle hodí pro speciální příležitosti, kdy chcete zpestřit či oživit Váš účes. To ocení všechny ty, které nechtějí mít dlouhé vlasy pořád, protože jim například překáží při různých aktivitách – takto je mohou jednoduše odepnout. Clip in vlasy jsou tak ideální volbou, pokud ráda experimentujete, toužíte neustále měnit Váš vzhled, ale nikoli trvale. Na trhu existuje široké spektrum různých druhů, délek i barevných kombinací od ledové blond, přes měděnou až po černou, takže si vybere opravdu každá.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *