Stahujte s xShare.cz

Oblíbenou volnočasovou aktivitou velkého množství z nás je bezesporu sledování filmů a seriálů. Pravdou však je, že drahá televize, ve které většinou nic nedávají, nás naopak bavit přestává. O to častěji se uchylujeme ke stahování. Pojďme se proto podívat, kde se stahuje nejlépe.

Srovnání portálů

Většina z nás si večer po dlouhém a těžkém pracovním dni ráda pustí film. Každý však touží vybrat si film podle svého gusta, což nám televize povětšinou nedopřeje, a to hlavně s důrazem na neustálé přelaďování kanálů. Z tohoto důvodu se stále častěji uchylujeme k internetovým portálům, na kterých najdeme široký výběr filmů.

Pravdou však je, že ani tyto portály nenabízí stejné podmínky. Liší se nejen obsahem a množstvím sdílených filmů, ale také jejich kvalitou, rychlostí stahování a hlavně poplatky. Například velmi oblíbené české portály Sdílej.cz, Ulož.to (Ulozto.cz) či Webshare.cz se mohou pochlubit širokou nabídkou filmů, jejíž přitažlivost však tlumí omezená rychlost stahování. Základní rychlost je u nich sice zdarma, ale rychlejší stahování je zpoplatněno. Širokou škálu filmů nabízí i Datoid.cz, který je stejně tak jako spousta českých portálů určených ke sdílení filmů zpoplatněn.

Neomezená rychlost zdarma?

Pokud vás napadá otázka, jestli byste vůbec někde našli nabídku neomezené rychlosti stahování zadarmo, pak pro vás máme potěšující odpověď. Existuje tu totiž jeden jediný český portál, který nabízí stahování i uploadování s neomezenou rychlostí jen za registraci, nikoliv za peníze, a tím je xShare.cz.

Další výhody xShare.cz

Včetně toho, že ke stahování neomezenou rychlostí postačí pouze registrace, je nutno dodat, že i sama registrace na xShare.cz je zdarma. Další zajímavou funkcí pro registrované uživatele portálu xShare.cz je například přehrávání MP4 videí přímo z webu, a to v plné HD a mnoho dalšího, například označení filmů HD Ready a Full HD či při rychlém připojení k internetu stahování rychlostí až 300 Mbit/s. Pokud hledáte skutečně zajímavou nabídku, neváhejte a registrujte se.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *