Komín pro dům i chalupu

Stavíte, či rekonstruujete? Pak byste neměli zapomenout na komín, neboť komín představuje jeden ze základních prvků staveb. A dokud bude takový komín správně fungovat a dobře sloužit, bude váš domov oplývat hřejivým teplem. Proto je při výběru komínu, stavební firmy a dodavatele obzvlášť důležité dbát na skutečnou kvalitu. Pojďme se proto podívat, kde takovou kvalitu seženete.

Krátké představení komínů CIKO

Společnost CIKO s. r. o., působící na trhu již od roku 2002 a zabývající se prodejem a výrobou komínů, představuje v současnosti jednoho z předních výrobců komínů. Za dlouhá léta své působnosti získala ve svém oboru bohaté zkušenosti, díky kterým se rok od roku zlepšuje. Společnost provozuje i internetový obchod zaměřující se na prodej komínových sestav, komínových komponentů a příslušenství (např. komínová dvířka či komínové stříšky). Svoje produkty pak kromě e-shopu nabízí a prodává i prostřednictvím široké obchodní sítě.

Pár slov k historii

Společnost byla pod firmou CIKO s. r. o. založena roku 2002 a roku 2008 byla přejmenována na RIG-TIME stavební s. r. o. Od počátku své existence se věnovala výrobě a prodeji komínů a v její nabídce byly i kompletní kominické potřeby. Již roku 2004 vyvinula společnost na základě zkušeností a znalostí získaných působením v oboru komínových technologií a stavebnictví vlastní certifikované komínové sestavy. Díky úspěchu těchto komínů vyvinula společnost od té doby škálu dalších komínových systémů a širokého komínového sortimentu (např. kouřovody či komínové vložky).

Výhody komínů

Certifikované komíny CIKO byly vyvinuty s cílem vyhovět požadavkům nejen velkých stavebních firem a podnikatelů z oboru, ale i jednotlivým stavitelům, a dodat jim kvalitní cihlový komín se snadnou stavbou. A tak bylo při výrobě komínů CIKO použito unikátní řešení odvodového pláště ze dvou cihelných tvarovek. Velký úspěch má v současnosti také vývoj parotěsných postupů, který je unikátním řešením zabudování komínu do hořlavé stavební konstrukce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *