Plavecké obleky

Kvalitní plavecký oblek by měl být nedílnou součástí každého vyznavače vodních sportů, ať už se zabývá kitingem, wakeboardingem, raftingem, potápěním, plaváním nebo třeba triatlonem.

Plavecké obleky slouží především jako tepelná izolace, chrání před slunečním zářením, takže brání nejen prochladnutí, ale i nepříjemnému spálení. Umožní Vám tak sportovat déle a za horších podmínek, částečně tak kompenzují nepříznivé počasí, což se hodí právě v našich zeměpisných šířkách. V České republice si totiž tepla užíváme podstatně méně než jižní přímořské státy. Plavecký oblek vybírejte i s ohledem na počasí, do letního je ideální tenčí a kratší, do chladnějšího naopak silnější a v plné délce. Plavecké obleky Vás ochrání také před mechanickým poškozením v důsledku ostrých předmětů, drsných povrchů, jsou odolné proti oděru i protržení. Liší se střihem, tloušťkou a dalšími detaily jako jsou zipy pro pohodlné oblékání, ochrana proti prodření na kolenou a loktech, či manžety na zápěstích, kotnících a kolem krku, které eliminují průtok vody. Tato vylepšení zpříjemní a zrychlí Váš styl ve vodě. Oblek by měl zcela obepínat Vaše tělo a perfektně přiléhat ke hrudníku a břichu. Čím těsněji sedí, tím je vrstva cirkulující vody menší a snadněji se tak zahřeje na teplotu těla. Ve vodě výborně nadnáší, tenčí materiál na pažích zase umožňuje dostatečný rozsah při pohybu paží, je elastický a zajišťuje tak výbornou flexibilitu.

V našem sortimentu najdete obleky Aqua Skins, které jsou ultralehké, vyrobené z ultratenkého neoprenu, a zároveň velmi odolné, navíc poskytují maximální pohodlí. Unikátní technologie Thermo-Guard zajišťuje maximální tepelnou izolaci. Díky tomu, že udržují svaly v teple, pomáhají zabránit svalovým křečím. Maximální pružnost umožňuje dostatečný rozsah na ramenou, nohách i hrudníku. Vzhledem k nízkému koeficientu odporu umožňují rychlejší a volnější pohyb ve vodě. Hodí se pro bazénové i venkovní plavce různého věku i výkonnosti.

V nabídce máme také obleky triatlonové určené pro elitní triatlety, které jsou flexibilní, rychlé a elegantní. Rovněž u nás naleznete také obleky triatlonové kompresní, které umožňují rychlou aktivní regeneraci při tréninku a zlepšují výkon.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *