Lázně Velichovky aneb ráj na zemi

Toužíte po klidně stráveném víkendu? Chtěli byste si vychutnat chvilku relaxace, odpočinku a péče o svoje zdraví? Pak byste měli zapřemýšlet nad výletem do lázní. Proto vám přinášíme inspiraci v podobě lázní Velichovky.

V čem jsou Velichovky unikátní?

Velichovky.cz se specializují na léčbu pohybového aparátu. Ptáte se, proč byste si pro svůj relaxační víkend či léčebný pobyt měli vybrat zrovna lázně Velichovky? Pak byste měli vědět, že Velichovky vám nabízejí jedinečný přírodní léčivý zdroj slatiny. Právě díky křídové slatinnové zemině s vysokým obsahem uhličitanu vápenatého a železa jsou lázně Velichovky unikátním zařízením s jedinečným přírodním léčivým zdrojem.

Slatina je díky své přirozené hustotě vhodná především pro zábaly, ale hodí se i pro koupele. Vynikajících výsledků je se slatinnou dosahováno hlavně u pacientů po operacích kloubů, včetně kloubních náhrad, pacientů s chorobami pohybového aparátu i pacientů po úrazech.

Proč volit Velichovky?

Lázně jsou unikátní nejen tímto přírodním léčivým zdrojem, ale také kvalitními službami poskytovanými profesionály a moderními léčebnými metodami. V lázních najdete rodinnou atmosféru a klidné prostředí. Velichovky vytvářejí příjemnou atmosféru, která je v dnešních hektických dnech velmi vzácná.

Včetně toho lázně kombinují moderní lázeňskou péči a dlouholetou tradici. Velichovky byly založeny již v roce 1897 a po celou dobu své existence poskytují lázeňské služby na vysoké úrovni. Na lázních je unikátní i jejich architektonická podoba, jež je odrazem vznešených dob První republiky. Ta je viditelná nejen na samotných interiérech, ale také v parku, jež lázně obklopuje.

Co vám Velichovky nabídnou?

Velichovky pro vás mají pestrou nabídku relaxačních a ozdravných kúr. Patří mezi přední lázně na pohybové ústrojí a zájemcům nabízejí lázeňské pohyby pro seniory, lázeňské víkendové pobyty či wellness pobyty. Lázně se zaměřují na příspěvkovou i komplexní lázeňskou péči. Z pestré nabídky kúr si pak můžete vybrat například zábaly (rašelinový zábal či slatinný zábal) či koupele (rašelinová koupel či slatinná koupel).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *