Vytvořte si svoji firemní identitu

Zakládáte svoji vlastní společnost? Chtěli byste se prosadit na trhu? Pak byste se měli obrátit na naši společnost. Pomůžeme vám vytvořit vaši značku a firemní identitu, díky níž si na trhu vytvoříte jméno a díky níž si vás všichni zapamatují.

Kdo jsme?

Jsme grafické studio GRADESI (grafické studio Praha) a náš kreativní tým vám za pomoci nejmodernější techniky rád vytvoří originální vizuály, jedinečné firemní logo a firemní identitu. Zabýváme se nejen jednoduchými zakázkami, ale také složitými reklamními kampaněmi. Naši grafici mají mnohaleté zkušenosti z největších agentur v České republice. Rádi se ujmeme právě té vaší zakázky a přijmeme ji jako výzvu k novým nápadům a řešením.

Vytvoříme vám firemní logo

Začínáte podnikat? Zakládáte společnost a chtěli byste se prosadit? Pak byste měli vytvořit originální a jedinečné logo, které neodmyslitelně splyne s vaší společností. A tvorba firemního loga je naší specialitou. Firemní logo navržené naší společností odpovídá veškerým požadavkům kladeným na kvalitní logotypy. Firemní logo od nás je jedinečné, dobře zapamatovatelné, jednoduché, vyjadřuje činnost firmy, dobře se používá na různých materiálech a hlavně se líbí zákazníkům.

Abychom vám mohli logo vytvořit, budeme potřebovat informace o tom, jaké cíly by mělo logo splňovat a jakou cílovou skupinu by mělo oslovit. Následně se budeme moci pustit do navrhování a samotné tvorby. Výsledkem bude zpracované logo, které výraznou měrou přispěje k úspěchu vašeho podniku či vašich produktů.

Pomůžeme vám s firemní identitou

A možná že už podnikáte nějaký ten pátek. Možná jste také úspěšní. Ale i přesto se může stát, že přijde někdo lepší nebo že vás pohltí velké množství průměrné konkurence. Proto byste měli dbát na tvorbu Corporate identity.

Firemní identita je jednotný grafický firemní styl, podle něhož vás každý zákazník na pohled identifikuje, lehce si vás zapamatuje a díky němuž nemáte šanci se na trhu ztratit. Jedná se o nezaměnitelnou vizuální tvář firmy, a ta je důležitá jak pro nově vznikající firmy, tak i pro firmy dlouhodobě působící na trhu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *