Probal Kladno: Kompletní služby v oblasti balení a kompletace výrobků a služeb

Setkáváme se s nimi prakticky každý den. Nikomu z nás ovšem nepřijde, že jde o něco zvláštního či atypického. O čem mluvíme? O obalových materiálech a výrobcích opatřených nejrůznějšími druhy fólií a přebalů. Právě na služby v oblasti balení a kompletace zboží se specializuje firma Probal Kladno s dlouholetou tradicí. Co všechno dokáže pro koncového zákazníka zajistit? To vše se dozvíte na následujících řádcích.

Pár slov úvodem o společnosti Probal Kladno

Společnost Probal Kladno vykonává veškeré činnosti spojené s kompletací, balením a propagací výrobků ve vlastních manipulačních a skladovacích prostorách. Tyto prostory disponují neuvěřitelnými 5 000 metry čtverečními a nacházejí se v Kladně. Společnost se primárně zabývá zatavováním výrobků do tepelně smrštitelné folie, polepováním obalů zboží či kompletací výrobků. To ale není ještě ani zdaleka všechno. Do jejího portfolia patří také speciální technika skinování, zavařování výrobků do PE a PP sáčků, kompletace prodejních stojanů nebo balení a zatavování tiskovin.

Chráněná dílna i zástupy spokojených zákazníků

Probal Kladno ovšem není jen tak ledajakou balicí firmou provádějící balení výrobků a další doprovodné služby. Kromě klasických zaměstnanců se v jejích řadách nachází také osoby se zdravotním postižením, jež jsou zastoupeni více, než 60 % z celkového počtu zaměstnanců. Díky tomu společnost získala statut takzvané chráněné dílny. S obalovými materiály a výrobky společnosti se můžete setkat v mnohých tuzemských i zahraničních obchodních domech (například obchodní dům Makro), kde představují výraznou část nabízeného sortimentu. Kromě balicích a kompletačních služeb mohou zákazníci společnosti Probal Kladno využít také reklamních kampaní a propagačních akcí, které může firma samostatně či ve spolupráci s reklamní agenturou realizovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *