Přípravky proti stárnutí – Antioxidanty

Žijeme v rychlé době plné stresu a špatného životního prostředí, odbýváme životosprávu, máme nedostatek pohybu. Tělo se pochopitelně brání a náš antioxidační systém přestává správně fungovat. Zajistit optimální příjem antioxidantů je tak v současnosti víc než potřebné.

Antioxidanty jsou v posledních letech velmi diskutované téma. Jedná se o látky, které chrání naše tělo před volnými radikály. Volné radikály můžeme s nadsázkou označit za odpadky, které v našem těle vznikají při zpracování nevhodných potravin, ze znečištěného ovzduší, cigaretového kouře i stresu. Způsobují opotřebení a degeneraci buněk a tkání, při jejich velkém počtu dochází k oxidaci buněk, jejich stárnutí až k nebezpečné mutaci. Podílí se na oslabení organismu, na rychlém stárnutí, projevují se ztrátou energie, zhoršeným zrakem,častými nemocemi, ale stojí i za většinou vážných onemocnění – např. kardiovaskulárními či nádorovými onemocněními, poruchami imunity i za poruchami plodnosti. Antioxidanty dovedou tyto nebezpečné volné radikály likvidovat a zabraňovat jejich množení. Díky antioxidantům tak můžete žít zdravěji, déle, snížit riziko vzniku některých onemocnění a lépe se nejen cítit, ale i vypadat. Antioxidanty podpoří Vaše zdraví i krásu.

Naše produkty obsahují velký objem přírodních antioxidantů, které jsou účinné a dobře vstřebatelné. Jedná se například o známou acaiberry s vysokým počtem silných přírodních antioxidantů, která je známá už po dlouhá staletí, považuje se za přírodní prostředek prevence civilizačních onemocnění, ale i rychlého stárnutí kůže. Méně známé, avšak neméně účinné, jsou také výtažky z maquiberry či super potraviny goji, které slouží jako prevence civilizačních chorob, její plody obsahují 500krát více vitaminu C než pomeranče. Betakaroten, lykopen zase chrání před vznikem rakoviny i UV paprsky. Významnými antioxidanty jsou také vitaminy C, E, minerály selen a zinek či koenzym Q10. Na popularitě nabývá i vysoce kvalitní sladkovodní řasa chlorella, která zpomaluje stárnutí, zvyšuje imunitu, pomáhá při prevenci různých onemocnění. Mladý ječmenje zase ideální jako součást prevence rakoviny, srdečně cévních chorob a předčasného stárnutí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *