Chraňte svoje zdraví i zdraví vašeho auta

Firma Plachty Petr Štěpáník působí na trhu od roku 1995 a zabývá se výrobou a dodáváním zakrývacích plachet všeho druhu. Jejich nabídku plachet, stínících sítí na ploty a reflexních vest si můžete prohlédnout přímo v kamenném obchodě nebo se s ní seznámit na stránkách jejich e-shopu. Včetně stálého sortimentu si však můžete nechat plachtu vyrobit i na míru dle vašich individuálních potřeb.

Firma Plachty Petr Štěpáník má za sebou dlouholetou historii. Jedná se tedy o spolehlivého a zkušeného výrobce kladoucího důraz hlavně na kvalitu.

Zakrývací plachty ochrání i dětské pískoviště

Máte na zahradě odkryté pískoviště pro děti? Pak vaše děti pravděpodobně trápí každý malý déšť, který jim zabrání v jejich dětských hrách. Vás naopak mohou trápit toulavé kočky či zaběhlí psi čurající do písku, kde si děti hrávají. Vaši situaci by mohla vyřešit zakrývací plachta. Ta pískoviště ochrání jak před deštěm, tak před nenechavými zvířaty. A pískoviště je jen jedním příkladem z mnohých. Nepromokavé zakrývací plachty ochrání i váš bazén, stroje, dříví či rozestavěné stavby.

Stínící sítě vás ochrání před nebezpečným UV zářením

Všimli jste si při sledování sportovních utkání, například tenisu či volejbalu, zelených sítí na plotech? Zamysleli jste se někdy, proč tam jsou? Možná vás to překvapí. Důvod umístění stínících sítí na plotech okolo kurtů je ochrana hráčů před nebezpečným UV zářením. Sítě však mají i širší využití. Poslouží nejen na kurtech, ale také u dětských hřišť a pískovišti, skleníků či zahradních přístřešků.

Autoplachta pro zdraví vašeho auta

Většina lidí vlastní auto, ale už menší množství z nás vlastní i garáž. Jenže auto parkované venku trpí a chřadne. Jak jej tedy ochránit před nepříznivým vlivem počasí? Opět vám poslouží plachta, tentokráte autoplachta zamezující korozi a zpuchření gum a chránící auto před rozpálením.

Kvalita je základ

Na závěr bychom ještě rádi dodali, že výše uvedené typy plachet se skutečně vyplatí. Na druhou stranu kupování nekvalitních produktů se vám nevyplatí vůbec. A jak je známo, na trhu člověk narazí na výrobky různé kvality. Pokud tedy nechcete prodělat, vsaďte na prémiovou kvalitu plachet od firmy Štěpáník.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *