Bytové aktuality z pražské lokality Na Vackově

Máte rádi přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přinášíme vám nejnovější informace o aktuálně vznikajícím bytovém projektu Byty Na Vackově. Výstavba rezidence byla zahájena v letošním roce a příští rok by měla být dokončena hrubá stavba. Co dalšího byste o tomto projektu měli vědět?

Nová etapa projektu již byla zahájena

Nová etapa projektu Byty Na Vackově začala vznikat letos, a to prodejem bytů. Díky názorným 3D modelům mají budoucí majitelé jasnou představu o tom, jak bude jejich domov vypadat. Projekt by měl být dokončen v roce 2024, ale již nyní je jasné, že se bude jednat o lukrativní bydlení v žádané pražské čtvrti.

Bydlení Na Vackově bude vhodné pro každého

Celkem čtyři nové bytové domy budou disponovat 208 byty. Myšlenka vystavění nových bytových domů navazuje na již realizované projekty v blízkém okolí. Konkrétně se jedná o domy, které se nachází v ulicích Olgy Havlové, Malešické a Rixdorfské. Aby bylo bydlení vhodné pro každého, nabídka volných bytů se skládá jak z garsonek, tak z bytů o dispozicích 2+kk, 3+kk i 4+kk.

Dynamicky se rozvíjející městská čtvrť

Pokud vás napadá, proč vzniká bytový projekt právě v oblasti pražského Vackova, odpověď je nasnadě. Tato lokalita totiž prochází obrovskou změnou a stává se z ní moderní městské centrum, které svým obyvatelům poskytne opravdu vše. Od snadné dostupnosti služeb, přes blízkost rušného centra velkoměsta až po klid a soukromí.

Hledáte-li právě nové bydlení nebo investici do lukrativní nemovitosti, bytový projekt Na Vackově je pro vás jako stvořený. Tato část Prahy, která spadá pod Žižkov, se totiž stává moderní a vzkvétající městskou čtvrtí. Až bude projekt v roce 2024 dokončen, bude se jednat o velmi žádanou adresu a ceny bytů porostou strmě vzhůru. Proto nepropásněte svou příležitost a jednejte včas.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *