Vše pro vaše výrobní linky a jakost výroby

Pracujete či podnikáte v průmyslu? Potřebujete pro svou výrobní halu nový snímač tlaku, abyste dostáli jakosti svého zboží? Sháníte tachografy, ale nevíte, na koho se obrátit? Vyzkoušejte družstvo Mechanika Teplice se stovkou servisů po celé republice.

Kdo je družstvo Mechanika Teplice?

Družstvo Mechanika Teplice funguje na trhu od roku 1990. Její příběh však sahá ještě dále do historie, neboť družstvo je právním nástupcem bývalé Mechaniky, přičemž původní společnost působila dlouhých 50 let. Ať už bývalá Mechanika, nebo její právní nástupce v podobě družstva Mechanika Teplice zajišťují prodej a servis níže uvedených výrobků pro Českou republiku. Družstvo se stará také o ověřování, montáž a školení digitálního tachografu VDO 1381.

V jejich nabídce toho však najdete mnohem více, mimo jiné i tachokotouče a termopásky do tachografů KIENZLE. U družstva můžete nakoupit palubní přístroje pro osobní a nákladní vozidla, stavební stroje i jachty. Hodit se vám mohou i originální snímače teplota a tlaku, otáčkoměry, palivoměry, tlakoměry, teploměry či motohodiny, přičemž tyto přístroje mohou být dodány i s duálním číselníkem. Výhodou družstva je rozšířená síť servisů, které zajistí péči o uvedené tachografy a kterých i v návaznosti na zahraničí u nás najdete zhruba 100.

Snímače tlaku a teploty

Digitální tachograf tedy není jediným produktem družstva. U společnosti můžete také pořídit snímače tlaku. Ty se využívají zejména v průmyslu a podílejí se na jakosti výroby. Mnohdy na nich dokonce stojí celá výrobní linka. Na druhou stranu snímače tlaku najdete i u běžných aut či stavebních strojů.

Dalším základním prostředkem v oboru měření jsou snímače teploty. Ty dávají primární informace o teplotě zpracovávaného materiálu, okolního prostředí či stavu stroje. Jednoduše řečeno, stejně tak jako jsou pro výrobu zásadní snímače tlaku, jsou pro ni zásadní i snímače teploty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *