Nechte si vytvořit svůj vlastní ráj

Zahrada je pro mnohé z nás místem odpočinku, relaxu a ticha. Jedná se v podstatě o takový náš osobní ráj či vlastní oázu. Jenže některé zahrady svým zanedbaným vzhledem spíš dráždí, než aby uvolňovaly stres. A pokud nechcete být podráždění, pokud si chcete na své zahradě užívat, pak je načase svěřit vaši zahradu do rukou odborníka? V následujícím článku pro vás máme tip.

Toužíte po dokonalosti a energii?

Toužíte-li po dokonalosti a barvách a očekáváte-li od vaší zahrady, že vás doslova nabije energií, pak byste měli zapřemýšlet nad volbou Vertikální zahrady. Díky nim získáte ztracenou rovnováhu mysli jen při pouhém pohledu. Stačí se jen chvíli dívat na tu přírodní krásu a nechat se okouzlit. Vertikální zahrada je navíc báječným exteriérovým designovým prvkem. Dokážou dokreslit celkový dojem nejen ze samotné zahrady, ale také z vašeho domova či kanceláře.

Na koho se obrátit?

Vertikální zahradu a živé stěny pro vás vytvoří například společnost NĚMEC Luxusní Povrchy, jež se realizací vertikálních zahrad zabývá již dlouhá léta. Za dobu své existence realizovala firma přes 1 000 m2 a dokonce zvládla vytvořit i vlastní novou generaci vertikálních zahrad nesoucí název Kaskádové zahrady. Ty představují chráněnou technologii společnosti nabízenou i k volnému prodeji, po němž pak následuje realizace svépomocí podle montážního návodu.

A co vlastně kaskádová zahrada je?

Nevíte, jak může taková kaskádová zahrada vypadat? Jedná se o specifický typ vertical garden, který byl vytvořen společností NĚMEC Luxusní Povrchy. Kaskádové zahrady jsou tvořeny na systému samozavlažovacích truhlíků, do nichž jsou zavěšeny květináče s rostlinami. S ohledem na frekvenci či množství vysázení (30 až 35 rostlin na 1 m2) můžete zahradu či živou stěnu s nepřeberným množstvím květin. Pokud si navíc vymyslíte, do jakého obrazce by měly být kytice poskládány, pak neváhejte. I s tímto svým návrhem se můžete svěřit do rukou společnosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *