Praktické postele z masivu s úložným prostorem pro vaše pohodlí

Začněme s nábytkem z masivního dřeva. Pokud je dřevo dobře vysušené bez suků a prasklin, spojeno kvalitním lepidlem, tak máte jistotu, že nebude uvolňovat žádné škodlivé látky. Příkladně postele z masivu s úložným prostorem jsou ceněny především pro krásu textury, tvrdost, pevnost a trvanlivost. Každý kus je originál díky kresbě dřeviny, odstínu, oceníte teplo dřeva. Na výrobu postelí se nejčastěji používá buk, dub, buk, protože mají největší sílu, nevržou, zachovávají si krásu a vznešenost povrchu po dlouhou dobu.

Postele s výklopnými rošty s úložným prostorem v provedení celo-masiv

Zdravý spánek – jeden z nejdůležitějších faktorů života člověka.  Volba postele z masivu se nesmí podcenit, stává se dominantou každé ložnice. Vzhledem k tomu, že jde o místo, kde člověk stráví třetinu svého života, nákup postel se musí náležitě promyslet. Navíc nejde zrovna o levnou záležitost, toužíme potom, aby nám lůžko sloužilo po mnoho let. Pakliže zvolíte manželské postele z masivu s úložným prostorem – neprohloupíte: celo-masiv lze jen doporučit stejně jako e-shop: postelezmasivu.com, kde český výrobce Marek Migo nabízí vysoce kvalitní lůžka – postel z masivu s úložným prostorem Rose s novinkou 2017 * výchozí povrchová úprava postelí je realizována vysoce kvalitními, ekologickými voskovými oleji zn. Heidelberg.

Užijte si léto s novou postelí z masivu s úložným prostorem

Léto je tady, dopřejte si kromě opalování a koupání i kvalitu z masivu. Dovolujeme si na závěr jednu radu. Při výběru délky manželské postele se musíte zaměřit na růst vaší drahé polovičky, pokud je větší. Minimální vzdálenost, by měla být alespoň 10 centimetrů, ale pro maximální pohodlí se doporučuje i více.  Co se týče šířky postele z masivu, lehněte si na ní s rukama za hlavou, narovnat lokty. Máte-li dostatek prostoru v jejich polovině, postel je pro vás ta pravá.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *