Baleríny Tamaris vás zachrání v nejedné situaci

Zkusila jste si jednou koupit baleríny, ale po jednom dni vás z nich neskutečně bolely nohy, takže boty letěly do koše? Zkuste svůj odmítavý postoj k balerínám přece jen ještě přehodnotit, neboť tento oblíbený druh obuvi se stane vaší záchranou v nejedné situaci.

Přesvědčte se sama! Kdy vám baleríny spolehlivě poslouží?

Decentní baleríny na důležitou schůzku

Formální schůzky vyžadují pečlivý výběr outfitu i všech doplňků. Pro tyto příležitosti je vhodné mít v botníku spíše nenápadné, avšak kvalitní baleríny, které vás budou dobře reprezentovat. I na pracovním pohovoru jistě chcete udělat jen ten nejlepší dojem.

Pokud vás však před pohovorem čeká dlouhá cesta, potom zvažte, jestli nebude lepší vsadit na osvědčené baleríny, samozřejmě v trochu luxusnějším provedení, jaké je charakteristické pro baleríny Tamaris.

Oblíbené baleríny na rychlé pochůzky

Jestliže jen potřebujete zaběhnout na poštu či do obchodu, není nic snazšího, než si nazout balerínky a neztrácet čas. Prodyšné baleríny Tamaris, které na noze téměř neucítíte, jsou optimální volbou i na léto.

Nápadité baleríny na rande

Dlouhé procházky v parku jsou sice romantické, ale pro tyto příležitosti nejsou lodičky zrovna ideální.

Právě na první schůzce je pohodlí nadmíru důležité, abyste se mohla naplno věnovat svému protějšku a nemyslet na nohy rozedřené do krve jen proto, že jste chtěla oslnit v nových lodičkách na vysokém podpatku, baleríny vám udělají neméně dobrou službu!

Elegantní baleríny do divadla

Mnoho lidí vnímá návštěvu divadla jako událost, na kterou je potřeba se patřičně obléknout. Najde se sice i mnoho jiných, kteří divadelní dresscode nijak neřeší. To je ale velká škoda, neboť kulturní zážitek jde ruku v ruce s tím, jak se v divadle cítíme a zda k jeho návštěvě přistupujeme s dostatečnou vážností. Letní obuv Tamaris se tedy hodí krásně i na společenské příležitosti.

Nemusíte však jít v lodičkách, pokud nemáte na vysokých podpatcích dostatečnou stabilitu.

Elegantní lesklé baleríny na nízkém podpatku jsou skvělým doplňkem k šatům i společenským kalhotám.

Veselé baleríny na sraz s kamarádkou

Nikdy nevíte, jestli se nevydáte do nedalekého nákupního centra, v balerínách Tamaris vás však nohy bolet nebudou. Dlouhé chození po obchodech dokáže pěkně unavit a proměnit se z potěšení v noční můru, pokud vás budou nohy bolet k zbláznění.

A co víc, baleríny se vám osvědčí také při zkoušení. Lehce je ve zkušební kabince vyzujete a ušetříte tak spoustu času neustálým šněrování, zapínáním pásků apod.

Na výlet

Čeká vás celodenní chození po památkách? Ani v tomto případě nemusíte rezignovat na svůj styl. Díky měkké stélce Touch It se baleríny Tamaris přizpůsobí tvaru vaší nohy a postarají se o maximální pohodlí, takže bez problémů zvládnete prohlídku všech muzeí a pamětihodností, samozřejmě v dokonale sladěném městském outfitu!

Také nedáte na všestranné baleríny dopustit?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *