Uzdravující i relaxační sauna pro obličej

Která žena by nechtěla být krásná a zářit zdravím a mladistvým vzhledem. Možností jak toho docílit je nepřeberné množství. Výběr se odvíjí cenové dostupnosti, ale také od informací, které si zjistíme, nebo se k nám dostanou. Základem by měla být správná životospráva. Ta se skládá především ze stravovacích návyků, pitného režimu a dostatečného odpočinku. Dále každá z nás řeší kosmetiku – tu pečující i tu dekorativní. Vybírat je možné z produktů různých typů, jak co se týče složení, tak co se týče typu pleti, kterou chceme ošetřit. Využívat můžeme i kosmetická ošetření pleti z rukou profesionála nebo napravování pleti různými invazivními a neinvazivními metodami.

Co se týče průběžné péče o pleť, pro kterou nemusíte chodit do salonů krásy a i tak má velice příznivé účinky, vyzkoušejte ošetřování za pomoci páry. Napařování pomáhá k otevírání pórů, uvolňování přebytečného mazu. Skvěle pomáhá při problému s ucpanými póry a s nimi souvisejícími černými tečkami. Vaše domácí pomocnice pro zdraví a krásu může být obličejová sauna a inhalátor v jednom Orava FI-120. Stačí do ní nabrat vodu, přidat do vonné aroma nebo bylinky, zapnout a pak si už jen vychutnávat ozdravnou saunu. Takto příjemně strávené chvíle budou fungovat nejen jako léčebná a zkrášlující procedura, ale také jako způsobe relaxace a uvolnění. Saunování obličeje totiž pokožku pořádně prokrví, hydratuje ji do hloubky a obnoví její svěží vzhled. Důsledně připraví pokožku i na hloubkové čištění a na aplikaci výživných krémů a léčících emulzí.

A samozřejmě ve dnech, kdy je počasí nevyzpytatelné, ji doma využijete i pro posílení imunity a uvolnění nosní a čelní dutiny. Domácí saunování je prospěšné tedy při léčbě horních cest dýchacích. Napařování vám také pomůže uvolnit svaly a zmírnit bolest.

Orava FI-120 obsahuje v balení kromě nástavce na obličejovou saunu i samostatný nástavec na nos, takže podle potřeby se dá na tělo FI-120 nasadit jeden nebo druhý. Umožňuje nastavit dva stupně výkonu a je vybavena také bezpečnostní pojistkou.

Prodává Orava za 469 Kč.

www.orava.eu

Uzdravující i relaxační sauna pro obličej
Uzdravující i relaxační sauna pro obličej

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *