S výběrem parfému nijak nespěchejte

Jsou věci, které potřebují určitý čas. Příliš nespěchejte ani na výběr parfému, protože určitě chcete vonět báječně! Jiný parfém používejte v zimě a jiný v létě. A kdy je nejlepší vybírat tu pravou vůni? Doporučují se ranní hodiny!

Na nákup parfému se vydejte ráno

Ať už si budete vybírat vůni pro ženy na chladnější nebo teplejší období, jděte hned ráno. Proč? Váš čich ještě není unavený a výběr bude jasnější. Také se nedoporučuje koupě parfému v době, kdy vás ovládá stres nebo nemoc. Pokud už víte, že zrovna zítra nastane den, kdy si vyzkoušíte několik vzorků parfémů, nadávejte si na ruce žádné krémy, gely ani esence. Je jasné, že v sobě mají nějaké parfémované složky a kůže bude mít po další aplikaci vůně jiný nádech. Řekněte si čtyři vůně a dost, protože po zkoušce parfémové čtyřky už nebude čich tak bystrý. Nikdy nedejte jenom na papírový tester, parfém nechte na vaší pokožce provonět a počkejte aspoň dvacet minut.

Parfém, co vás neomrzí!

Pořídila si vaše kamarádka stejnou značku parfému? Na vás ale bude vonět úplně jinak! Každý má svou osobní vůni, odvíjející se hlavně podle vlastností kůže, způsobu výživy a životních zvyků. Hlavně pamatujte, že vás vůně musí okouzlit natolik, aby vás neomrzela aspoň do doby, než vypotřebujete celou lahvičku. Parfémy na zimu vybírejte silnější s podmanivými tóny, konkrétně dřevité, kořeněné a orientální vůně. Během letního času vsaďte na svěží ovocné a květinové vůně.

Parfém si nanášejte tam, kde pulsuje krev. Navoňte se za ušima, na předloktí, stříkněte si trošku vůně do umytých vlasů nebo i na oblečení z přírodních materiálů.

Magazín pro ženy vám poradí, jak si vybrat parfém a také získáte mnoho cenných rad pro různé další výhodné nákupy. Kromě magazínu máte k dispozici i mnoho článků na coolzine pro náctileté a světem zvířat se projdete na magazínu pro majitele domácích mazlíčků.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *