Snubní prsteny POLOMIO

Prsten AmsterdamSvatební den je výjimečný den v životě každé ženy. Nádherné svatební šaty, romantické svatební místo obřadu a hlavně originální snubní prsten, to je svatba jakou si každá nevěsta představuje. Mezi výrobci svatebních šperků nově naleznete výjimečnou značku originálních šperků POLOMIO.

Designérem svatebních šperků je český šperkař a designer David Lomos, který se specializuje na tvorbu originálních snubních a zásnubních prstenů a dalších originálních svatebních šperků. V jeho ateliéru Daloo v Roztokách u Prahy vznikne ročně několik desítek originálních kusů, které vynikají svým designem, použitím a kombinací materiálů. K jejich výrobě je použito především zlato, stříbro, titan, ocel, drahé kameny, diamanty a perly.

Svatební prsten přesně na míru

Buďte tvůrčí! Kombinujte barvu zlata, povrchovou úpravu šperku s velikostí a druhem drahokamu.

U zlata můžete vybírat mezi elegantním bílým odstínem, romantickým červeným tónem nebo nadčasovou žlutou. Velikost kamenů také výrazně ovlivňuje vzhled a cenu výsledného šperku. V nabídce POLOMIO naleznete tradiční diamant broušený do briliantového brusu i drahokam Moissanite či Amora. Nebojte se do prstenu umístit i perlu.

Mnozí lidé upřednostňují matné šperky před lesklými. A opravdu řada šperků vypadá skvěle i v matném provedení, proto Vám POLOMIO u vybraných modelů tento povrch také nabízí.

Všechny šperky pod značkou POLOMIO jsou vyráběny nejmodernější technologií v České republice.

Design šperky POLOMIO naleznete na POLOMIO.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *