Diamonds International Corporation slaví 10 let od svého založení

Česká firma Diamonds International Corporation (DIC) v letošním roce slaví 10 let od svého založení. Společnost, která se zabývá prodejem investičních diamantů a výrobou diamantových šperků, vstoupila na trh 31. října 2005 jako ryze česká firma a ve velmi krátké době expandovala do většiny zemí střední a východní Evropy a Spojených arabských emirátů. V současné době se může pochlubit portfoliem 25 tisíc stávajících zákazníků a každoročním obratem v řádech stovek milionů korun.

miss usa tean„Jsme velice pyšní, že 10 let fungování společnosti je lemováno mnoha úspěchy. Stali jsme se jednou z nejrychleji a nejúspěšněji expandujících klenotnických značek a získali stabilní postavení na mezinárodním trhu, zmiňuje Luboš Říha, prezident Diamonds International Corporation. „Mezi další podstatné milníky patří zajisté naše obchodní spolupráce s Miss Universe Organization, která trvá od roku 2014. V rámci desetiletého kontraktu budeme vyrábět diamantové korunky pro Miss Universe, Miss USA a Miss US Teen a získáme reklamní plnění v hodnotě 150 mil. USD, dodává.

Holding DIC spolupracuje s mnoha uznávanými odborníky i světovými celebritami, podílí se na charitativních akcích a prostřednictvím vlastních marketingových aktivit pomáhá vytvářet celospolečenský názor na diamant. Luxusní showroomy DIC pak nabízí nadstandardní služby pro klientelu a disponují unikátními technologiemi.

Společnost v současné době připravuje mnoho nových projektů, mezi které patří například plánovaný vstup na trh ve Vietnamu a Latinské Americe nebo otevření showroomu v Dubaji.

Diamantová výstava v Praze

Pokud patříte k fanouškům diamantových šperků či soutěží krásných žen, zaručeně si nenechte ujít Diamantovou výstavu, která potrvá od 10. do 20. listopadu 2015 a návštěvníci ji mohou shlédnout v showroomu DIC, Široká ulice 15, Praha 1, denně od 10.30 do 19.00. Největším lákadlem výstavy bude určitě diamantová korunka Miss Universe v hodnotě 300 tis. USD, kterou vyrobili čeští klenotníci.

Výstavu zahájí modelka Andrea Verešová.

Pozvánka Diamantová výstava Diamonds International Corporation
Diamantová výstava Diamonds International Corporation

Staňte se fanouškem Diamonds Internationl Corporation na Facebooku.