Svatba s originálními šperky

Svatba je událostí, na kterou by se nemělo dlouho zapomenout. Vzpomíná se nejen na princeznovsky oblečenou nevěstu a galantně upraveného ženicha, ale pohledům pozvaných hostů neuniknou ani šperky. A proč si na tak významnou událost nedopřát nejnovější trendy ze šperkařství?

Nadčasové zásnubní prsteny

Svatbě předchází zásnuby. Je zvykem kupovat zásnubní prsten ženě, ale nevylučuje se ani pořízení zásnubního prstenu pro muže. U zásnubních prstenů nesmí chybět drahý kámen nebo alespoň jeho napodobenina. Snažte se v tomto případě vyhnout perlám, říká se, že přinesou snoubence slzy.

Pro své partnerky vybírejte prsteny osázené bílými kameny, zirkony, brilianty nebo diamanty. Pamatujte, že jde o nádherné šperky, které budou rády nosit. Nejžádanějšími jsou zásnubní prsteny z bílého zlata. V popředí zájmu následují další zlaté barvy.

Originální snubní prsteny pro budoucí manžele

Všechny budoucí manželské páry si nemohou stěžovat na výběr snubních prstenů. Zlaté snubní prsteny se řadí k tradici, ale v současnosti se do popředí zájmu derou i jiné odstíny než klasické žluté. Vybírat můžete i zlato bílé nebo červeně tónované.

Značka Polomio prezentuje stále nové kolekce šperků a prstenů od mladého českého návrháře Davida Lomose. Neotřelé designy šperků Polomio jsou nabízeny ve všech barvách zlata s diamanty nebo drahokamy Moissanite a Amora. V sortimentu Polomio se představují pouze šperky vyrobené v Česku s ověřenou pravostí od puncovního úřadu.

Další svatební šperky

Ženy chtějí vypadat famózně kdykoliv, svatba musí mít nějaké to plus navíc. Prsten nebude rozhodně jediným ozdobením nevěsty. Na krku může viset pěkný náhrdelník s diamanty, vlasy ozvláštní štrasová korunka, ruce ozdobí náramky a uši třpytivé náušnice. Ve společnosti Polomio se zaměřují na tvorbu jedinečných zásnubních a snubních prstenů, ale nechybí ani jiné šperkařské výrobky – náušnice, perlové šperky, náhrdelníky, soupravy.

Jeden myslel na “Svatba s originálními šperky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *