Investice do zlata je vhodná pro velké i malé zájemce

Současná velmi divoká situace okolo neustále se prohlubující inflace pokládá před řadu ekonomicky aktivních lidí jednu důležitou otázku: jak proti ní zabezpečit své investice? Odpověď je jednodušší a tradičnější, než by se mohlo zdát.

Kdo může a má několik milionů navíc, ten zcela jednoznačně investuje do nemovitostí. Ovšem kam může s jistotou zhodnocení investovat ten, kdo disponuje pouze pouhými statisíci korun? Odpověď je jasná – do zlata.

Nenechte se odradit nepříznivými okolnostmi

Bohužel je pravda, že české zlato v podobě cihličky není aktuálně na našem trhu k dostání. Nemáme totiž žádnou vlastní mincovnu, která by ho mohla vyrábět. To však neznamená, že bychom si museli kvalitní investice odepírat.

Stačí vsadit na dostupné investiční zlato, pocházející od švýcarských rafinérií Argor Heraeus a P.A.M.P. Koneckonců – právě Švýcarsko je touto luxusní komoditou proslulé a poskytuje tak k němu veškeré myslitelné záruky. Získáte ho jen od těch nejlepších, jak jsou například specialisté, sídlící v Obecním domě v Praze.

Doplňte své soukromé zlaté rezervy

Na náš trh se zlato od odborníků ze stránek zlate-mince.cz dostává již 17 let. Má podobu zlatých mincí nebo slitků takže si vždy můžete vybrat variantu podle svého gusta. Navíc jde o investici osvobozenou od jinak neodmyslitelného DPH (a to v rámci celé EU).

A v neposlední řadě jsou v něm vaše finanční prostředky zcela bezpečně uloženy – neublíží jim totiž ani nevyzpytatelné řádění přírody, požár, povodeň apod. Investiční zlato je tak po všech stránkách mnohem bezpečnější, než kupříkladu nákup nemovitostí nebo obrazů. Sledujte jeho cenu na stránkách zlate-mince.cz, kde ji každý den aktualizují, a nakupte ho nebo prodejte vždy v ten správný čas. A zvládnete to i on-line. Bezpečně, rychle a samozřejmě vždy maximálně diskrétně. Zabezpečte si svou budoucnost chytře!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *