Každé jméno je jedinečné – využijte toho v originálním dárku

Proč jsme se zaměřili právě na jméno? Koneckonců, jde o našeho spolehlivého parťáka na celý život. Jedná se o první slovo, které jsme se naučili rozeznávat a leckdy i vyslovovat. Používali jsme ho v hojné míře až do doby, než nám došlo, jaký význam v sobě skrývá nenápadné zájmeno já. A i dnes se nám při oslovení zdrobnělinou rozletí hřejiví motýlci v břiše.

Máte to také tak? Nepochybujeme.  A jak byste se cítili, kdyby vám někdo dal originální dárek s vaším jménem? Ale ne jen tak obyčejný, ale přímo luxusní? Obraťte role a buďte právě vy tím, kdo se této jedinečné role ujme. A to prostřednictvím originálních pamětních medailonů se jménem od Pražské mincovny. Ukážeme vám, co všechno si můžete dopřát.

Dárek pro všechny svátky v ČR (a trochu i
na Slovensku)

Kolekce, kterou má pro vás Pražská mincovna sestavenu, je unikátní. Její vývoj trval osm měsíců a při celém postupu „padlo“ i 750 kilogramů kvalitní švédské oceli. A to na kolekci razidel, zahrnujících 390 českých kalendářních jmen, a jak bonus i 92 slovenských.

A aby toho nebylo málo, všechny se vám nabízejí v několika různých provedeních.

  • Je jen na vás, zda své blízké potěšíte malou nebo velkou pamětní medailí,
  • zda vyberete klasický či moderní motiv
  • a i to, jestli jim dopřejete kouzlo zlata nebo stříbra.

Vyplatí se řídit vkusem obdarovaného. Milovnice romantiky asi nebude nadšená z „moderního“ vzhledu mince a muž s kolekcí zlatých řetězů okolo krku zase neocení své jméno vyvedené ve stříbře.

Opravdu pro každého

Ať už sháníte dárek pro vnoučata, milou pozornost pro partnera či nevšední památku pro
novomanžele, síla jména bude určitě tím pravým. Prohlédněte si, jak skvěle medailony vypadají. A kde? V oficiálním e-shopu Zlate-mince.cz. U všech jmen tu na vás navíc čeká i spousta zajímavostí. A samotný nákup snadno provedete i z pohodlí domova – bezpečně a rychle. Zaručujeme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *