Jak ochránit svůj majetek před inflací? Vsaďte na drahé kovy

Inflace každý rok ukrajuje z našich peněz značnou část. Pokud je necháte ležet na běžném účtu nebo dokonce v šuplíku, nevyhnete se jí. Ovšem ani běžné spořící účty a podobné produkty nejsou zcela bez rizika.

Naštěstí existuje komodita, která si udržuje svou hodnotu bez ohledu na to, jak divoké změny ve světě okolo ní probíhají. A tou je zlato. A proč právě ono a ne jiné drahé kovy? Při jeho nákupu totiž můžete značně ušetřit.

Za platinu nebo stříbro zaplatíte DPH, za zlato nikoli

V současné době je totiž investiční zlato podporováno „z vyšších míst.“ Znamená to, že při jeho nákupu nemusíte odvádět státu žádné DPH. Nepošlete tak část svých peněz jen tak bezúčelně pryč. A když zlato, tak nejlépe v době slitků alias cihliček. Kupujete totiž hodnotu čistého kovu. Neplatíte „navíc“ za sběratelskou hodnotu motivů na mincích apod.

Upozornění: žádná česká mincovna investiční zlato v podobě zlatých slitků nevyrábí.

Jen zlato ve své nejryzejší podobě. A vůbec nevadí, že to české není k dostání. V současnosti totiž žádnou mincovnu, jež by se zabývala právě výrobou této komodity, nemáme. To však není na škodu.

Firma Zlaté mince se specializovanou prodejnu v Obecním domě (Praha) na náš trh již přes 17 let dováží kvalitní zlaté cihly, a to zejména od švýcarských rafinérií Argor Heraeus a P.A.M.P. Není nutné absolvovat návštěvu osobně. Vše je možné řešit i před diskrétní zásilku, kterou objednáte přes e-shop.

17 let zkušeností pro vaši spokojenost

Využijte unikátní možnosti uchovat hodnotu svých financí, a to navzdory aktuálně probíhajícím ekonomickým změnám ve světě nebo strachu z pandemie. Přidejte se k více než 60 000 zákazníkům, kteří prostřednictvím těchto specialistů investují do zlata opakovaně. Ovšem vsadit lze samozřejmě i na jednorázový nákup.

A na co se těšit? Nabízené zlato se dováží přímo ze zahraničí – od dceřiné společnosti rakouské centrální banky. Pohlídejte si každý den aktualizovanou výkupní i prodejní cenu zlatých slitků na stránkách www.zlate-mince.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *