Legendární síťovka je v ještě lepšící kondici než dřív

Patřily do našeho dětství, ale jak rychle se objevily, tak bleskově i zmizely. A přesto se teď do našich kabelek znovu vrací. A dbáte-li na čerstvost potravin, a přitom vám záleží na ekologičnosti a praktičnosti, pak se určitě tenhle retro kousek zalíbí i vám.

Ovšem nejde o žádnou přehnanou nostalgii. Moderní síťové tašky skutečně dělají svému jménu čest. Jsou odolnější a ještě krásnější, než jejich předchůdkyně. Vynikají pestrou paletou barev a vzorů a nabídnout vám mohou i dodatečné zdobení.

Sázka na klasiku se vyplatí

My však nejvíce doporučujeme původní variantu síťovek, bez všech těch zajímavých ozdob. Jejich jedinečné zpracování a funkční design vám nakupování maximálně ulehčí. Ani těžké a zejména choulostivé nákupy už pro vás nebudou problém. Oka jsou totiž prodyšná, ovšem zároveň tak akorát hustá. Nákup se vám bude ukládat opravdu pohodlně a nemusíte se bát, že byste jeho část museli po nějaké době sbírat na zemi.

Ovšem velká oka zároveň brání zapaření přepravované zeleniny, ovoce nebo pečiva. Dokonce i čerstvě upečené pečivo dorazí s jejich pomocí ke svým strávníkům správně křupavé a chutné. A svěží design, jejž současné síťovky nabízejí, kombinovaný s aktuálními módními trendy, vám udělá radost i po náročném dni. Síťovinu lze pohodlně složit a zase rozložit a uložit ve tvaru kompaktního čtverečku třeba do kabelky.

Chtějte i něco navíc

Rádi byste si vybrali síťovku ke svému outfitu, nebo prostě jen rádi sázíte na kvalitu? Pak vás určitě potěší ta česká v e-shopu Delana.cz. Vybrat si můžete z mnoha barevných kombinací a nechybí ani zajímavé zdobení v oblasti rukojeti. A v nabídce najdete také třeba i lana na šplh, motouzy a další šikovné pomocníky na sport i do domácnosti.

Výrobní družstvo Delana působí na našem trhu už od roku 1991 a každoročně pro domácnosti i firmy zpracuje přes 15 t bavlny, 26 t juty či například 2 t sisálu. Kupujete tedy výrobky s léty prověřenou tradicí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *