Officeoutlet nabízí nábytek do kanceláře

Rozjíždíte podnikání a zařizujete novou kancelář? Chtěli byste oživit svoji stávající kancelář? Pokud sháníte nové kancelářské vybavení a toužíte po špičkovém designu a kvalitě, ale vaše finanční prostředky nejsou nejvyšší, využijte společnost Officeoutlet s. r.o. Díky nábytku od společnosti Officeoutlet můžete ušetřit a přitom získat zánovní nábytek, který je oproti pořizovací ceně až o polovinu levnější.

Společnost Officeoutlet s. r. o. se tvorbou kanceláří a jejich vybavováním použitým nábytkem zabývá od roku 2010. Díky této firmě tak získáte kvalitní a stylovou kancelář za atraktivní cenu. Nekupujete však žádného zajíce v pytli, vydat se můžete do prodejního skladu se showroomem, který najdete v pražských Holešovicích.

Designový kancelářský nábytek
Nabídka společnost Officeoutlet s. r. o. zahrnuje zánovní, kvalitní a designový nábytek značky Vitra, Ahrend, BENE, Steel Case, Techo a mnoho dalších. V nabídce tak narazíte na spoustu vychytaných kousků, které budou vaší kanceláři sedět jako ulité a díky kterým navíc ušetříte nemalé náklady.

U Offceoutlet seženete vše, co potřebujete, počínaje velkými skříněmi, pracovními a manažerskými stoly, pokračuje konferenčními stolky a konče zásuvnými kontejnery a dalšími úložnými prostory.

Vitra, nábytek nejvyšší kvality
Officeoutlet nabízí i designový nábytek od společnosti Vitra, která na trhu působí již téměř 65 let. Značkový nábytek Vitra je nadčasový a špičkově řemeslně zpracovaný. Pro Vitru v současnosti navrhují designeři, jako jsou Antonio Citterio, Jasper Morrison, Alberto Meda či bratrské duo Ronan & Erwan Bouroullec.

Výhody zánovního designu
Zánovní nábytek (například zmíněný kvalitní nábytek Vitra) poskytuje velké množství výhod. Nejenže díky němu ušetříte nemalé náklady, které by jinak padly na vybavení kanceláře (cena zánovního nábytku činí 20 % z původní ceny nábytku), ale navíc získáte několikaletou záruku. Zásadou společnosti je totiž výběr zánovního nábytku, jehož průměrné stáří činí 3 roky.

Officeoutlet, nejen nábytek
Officeoutlet se kromě prodeje zánovního nábytku zabývá i dalšími službami. Firma vám poskytne konzultace při výběru kancelářských prostor, zajistí vám stavební úpravy vaší kanceláře nebo vám velmi ráda poradí s návrhem interiéru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *