AHF Stavby s. r. o.

Hledáte někoho, kdo vám pomůže s pracemi na vaší nemovitosti? Nemůžete najít kvalitní firmu, která by se vám postarala o výstavbu a rekonstrukci střech či balkonů? Máme pro vás tip na společnost AHF Stavby s. r. o. Přestaňte hledat a dejte na spolehlivost a kvalitu.

AHF Stavby a jejich služby

Firma AHF, která sídlí v Praze 4, se zabývá stavebními pracemi. Společnost se vám postará o vaše střechy, fasády, terasy, jezírka a nádrže. Také se zabývá zemními izolacemi a výškovými pracemi.

Svoji hlavní činnost zaměřuje na výstavbu a rekonstrukci střech (například výstavba a rekonstrukce ploché střechy či šikmé střechy), zhotovení a údržbu fasád domů včetně zateplování certifikovanými systémy, rekonstrukce balkonů a montáž dřevěných teras či hydroizolační práce.

Firma má několik certifikátů, které ji k její činnosti opravňují a které svědčí o neustálém vzdělávání a snaze dosahovat lepších a kvalitnějších výsledků. Jak již bylo řečeno, společnost sídlí v Praze 4 a zajišťuje tak stavební práce Praha. Svoje služby však nenabízí pouze v hlavním městě, ale tako v okolí, a to do vzdálenosti 100 až 150 kilometrů od Prahy.

Výstavba a rekonstrukce plochých střech

Jednou z hlavních činností společnosti AHF Stavby s. r. o. je výstavba a rekonstrukce plochých střech. Firma se však nezaměřuje pouze na stavbu střech, ale provádí také hydroizolaci ploché střechy, díky které izoluje střechu od prosakování vody. Nezbytnou složkou hydroizolace jsou i asfaltové pásy, které se často modifikují s elastomerem a dosahují tak vysoké průtažnosti.

Prostřednictvím modifikovaných pásů nejsou střechy chráněné pouze před vodou, ale také před UV zářením. Díky spolupráci s předními dodavateli fólií, jako jsou Fatra, SIKA nebo Dektrade se vám dostane té nejlepší kvality, která se vyskytuje na českém trhu.

AHF rovná se zaručená kvalita

AHF Stavby svoji práci zakládají na kvalitně odvedené práci a také na kvalitních materiálech, které byly při stavbě nebo rekonstrukci použity. Firma se snaží vyjít vstříc individuálním přáním klientů a přizpůsobit se jejich potřebám.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *