Na úklid v Českých Budějovicích přizvěte opravdové kádry!

Úklid je nepříjemnou, přesto však nezbytnou součástí našich životů. Podle posledních průzkumů úklidem strávíme zhruba desetinu života, což je možná zbytečná škoda. Čas je totiž v současné chvíli tou nejžádanější a nejcennější komoditou. Ovšem propracovat se do stádia, kdy se brodíme hromadami odpadků, rozhodně také není úplně ideální. Naštěstí dnes již existují profesionální úklidové firmy, které za vás převezmou drtivou většinu nepříjemných povinností a vy tak ušetříte nejen nervy, ale především čas. Bydlíte-li v Českých Budějovicích, máme pro vás tip na úklidovou firmu, která předčí i vaše největší očekávání.

Seznamte se, prosím: Josef Klenc – CLEAN

Úklidová firma Josef Klenc – CLEAN je na trhu již více, než 25 let. Založena byla v roce 1990 a v současné době nabízí nejen jednorázový či opakovaný úklid domácností a firem, ale také řadu dalších doplňkových služeb, mezi které patří například stavební a řemeslné práce nebo prodej či zapůjčení úklidových a čistících strojů. Společnost své služby poskytuje především v Jihočeském kraji a zejména pak v Českých Budějovicích a okolí.

Nechte úklid na bedrech profesionálů

Proč se zbytečně stresovat jarním či vánočním úklidem? Proč riskovat nespolehlivé podvodníky a zloděje, kteří vystupují s nálepkou „zodpovědné paní na úklid“? Zbytečně neriskujte a nepropadejte panice. Raději oslovte profesionální úklidovou firmu Josef Klenc – CLEAN, která používá nejen nejmodernější technologie pro čištění, ale také účinné a profesionální čisticí prostředky. Ve společnosti pracují pouze zodpovědní a seriózní zaměstnanci, kteří rádi vyslechnou vaše přání a přizpůsobí mu finální podobu úklidu. Ceny úklidových služeb začínají již na 18 korunách za metr čtvereční. Více informací se dozvíte na oficiálních webových stránkách Josef Klenc – CLEAN úklid České Budějovice.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *