Předčasná ejakulace? Známe 5 nejčastějších příčin!

Celý den se těšíte na večer a během několika mála chvilek je po všem. Ostuda? Ne. Jen to zkrátka nevyšlo podle vašich představ. Utápět se v myšlenkách „coby, kdyby“, je zbytečné. Raději hoďte předsudky za hlavu a začněte se na problém předčasné ejakulace dívat malinko komplexněji. Přinášíme vám pět nejčastějších příčin, které mohou způsobovat nepříjemné komplikace třeba i vám.

Příčina č. 1. Nedostatečné zkušenosti

Nedostačené sexuální zkušenosti patří mezi nejčastější příčiny předčasné ejakulace. Dobrá zpráva, pánové – s každým dalším zážitkem bude výsledek o dost lepší! Neházejte proto „flintu do žita“ hned po první zkušenosti a těšte se na lepší zítřky.

Příčina č. 2: Nízká četnost sexuálních styků

„Dneska ne, bolí mě hlava“, „ježiš, vždyť zítra brzy vstávám“, „“hrozně jsem se přejedla, promiň,“ … a tak bychom mohli dále pokračovat s celou řadou výmluv. Ano, i nezájem manželky a nízká sexuální aktivita může způsobit předčasnou ejakulaci.

Příčina č. 3: Přílišná vzrušivost

Fyziologické nastavení těla v mnoha případech nezměníte, pomoci by vám ovšem mohly nejrůznější druhy gelů a přípravků, které způsobují menší znecitlivění pohlavních orgánů, které vám pomohou nepříjemnou situaci efektivně a prakticky bez námahy vyřešit.

Příčina č. 4: Nevhodné podmínky

Věta: „Rychle, ať nevzbudíš děti“, je příznačná také pro tento odstavec. Pokud máte průchozí pokoj a věčně zvědavé dítě, v horším případě tchýni – zvažte změnu dispozic bytu či jeho přestavbu.

Příčina č. 5: Strach a úzkost

A pomyslné páté místo v našem žebříčku obsazuje strach a úzkost! Pochybnosti o svém vlastním „výkonu“, dále obavy z neuspokojení partnerky a celkově problémy ve vztahu vašemu sexuálnímu životu rozhodně nenahrávají. Popřemýšlejte tedy, zda problém není pouze ve vaší hlavě, popřípadě se začněte zajímat o speciální přípravky pro oddálení ejakulace či navštivte lékaře nebo odborníka. Řešení existují, stačí vědět, kde je hledat!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *