Perfektní zdravotnická lehátka pro všechny specialisty

Když se řekne nemocniční lehátka, pak si nejspíš každý z nás vybaví něco docela jiného. Zatímco jedni zavzpomínají na svůj převoz na operační sál, jiní si vzpomenou například na poúrazové rehabilitace.

Rozhodně tedy není lehátko jako lehátko. Takže pokud  i vy chcete nabídnout svým pacientům opravdu jen to nejlepší, vyberte si takové, které bude přesně vyhovovat vašim přání a potřebám.

Jste-li ortoped nebo fyzioterapeut…

… pak si pořiďte zejména praktická vyšetřovací lehátka  s mnoha možnostmi nastavení. Musíte mít dostatek prostoru pro vyšetření jakékoliv části pacientova. těla. Hodit se vám bude také stabilní konstrukce těchto modelů a samozřejmě i jednotlivé sekce lehátka se samostatným polohováním. Mělo by jít o funkci jak v pozitivním, tak i v negativním směru. Oceníte to zejména  u dětí nebo hůře se pohybujících pacientů.

Doporučujeme rovněž modely s výřezem v hlavové části a samozřejmě plně automatické ovládání všech funkcí. Ruční nastavování polohy je pracné a namáhavé. V tomto směru vám mnohem lépe poslouží jednoduché a především bleskurychlé nožní ovládání. Stačí několikrát stisknout a vše je připraveno.

Lehátka pro masážní salóny

Do těchto prostorů chtějte naprosto samozřejmě specializovaná masážní lehátka. Kromě velmi důležité stability se totiž mohou pyšnit i komfortním polstrováním, ovšem se snadnou údržbou. Všechny lepkavé gely i oleje tak snadno vyčistíte jen hadříkem s dezinfekčním roztokem. K dostání jsou zcela obyčejné „stoly“ i luxusní modely s polohovatelnými sekcemi, jež poskytují větší pohodlí nejenom zákazníkům, ale i vám.

Nechte si s výběrem poradit od odborníků

Na koho se obrátit v případě, že na nákup tohoto sortimentu pomýšlíte? Masážní, vyšetřovací, nemocniční ale třeba i kosmetická lehátka nebo vyšetřovací a transfúzní křesla seženete na stránkách Resi.cz. A to i s odborným poradenstvím a za maximálně výhodné ceny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *