Jak zvolit dobrý výkup ojetých aut

Každý majitel motorového vozidla se jistě setkal se situací, kdy mu v garáži zůstal stát již nevyhovující vůz, jehož provoz ani údržba už se nadále nedaly považovat za ekonomické ani při nejlepší vůli. Takovou ojetinu je vždy vhodné co nejdříve prodat, aby nedocházelo k její další degradaci.

Pokud se vám však nechce tímto úkonem „zdržovat“, případně chcete mít pojištěny všechny právní náležitosti, obraťte se na profíky. Naším tipem je Zahotove.cz – Praha likvidace aut. A proč? Vykoupí od vás totiž jakékoli auto – i to zcela nepojízdné.

Nadstandardní služby pro všechny

Nezáleží na tom, kolik má vaše auto najeto, či zda se vůbec dokáže pohnout z parkovacího místa. Tito specialisté vás zbaví i nutnosti držení jakékoliv záruky. V okamžiku koupě přebírají všechna rizika na sebe. Jakékoliv případné reklamace se vás tedy už netýkají.

Vše probíhá velmi rychle a bez zbytečné administrativy. Pokud jste někdy pořizovali auto přes autobazar, určitě si vzpomenete na množství formulářů, které bylo nutné vyplnit a podepsat. Tady na vás však nic podobného nečeká. Zaručeně.

Kamkoliv a do 24 hodin

Ale nenechte se mýlit, i když se tato společnost specializuje na výkup aut v hlavním městě, ochotně za vámi přijedou kamkoliv po celé ČR, a to v rámci 24 hodin. A za odvoz svého vozu nic neplatíte – vše je zajištěno zcela zdarma.

A výplata? Tu vám obchodní zástupce okamžitě předá v hotovosti. Můžete tak vyřešit své závazky a mít jistotu, že peníze obdržíte okamžitě. A předem zjistíte, kolik dostanete – tedy alespoň orientačně. Konečná cena bude stanovena až při finální prohlídce vozidla.

Na místě podepíšete smlouvu. Je-li na automobil stále veden leasing, pak ho odborníci z firmy Zahotove.cz doplatí za vás, nebo vám poradí, jak ho rychle a bez sankcí zrušit. Postaráno bude i o zrušení pojistek apod. A jaká vozidla je možné nabídnout? Osobní, firemní, užitková, stavební či třeba veterány. Stačí zavolat a těšit se na výkup.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *