Povinné ručení a další služby

Povinné ručení je známé jako pojistná ochrana pro vlastníka vozidla v případě nehody. Nahrazuje finanční pokrytí majetkových či zdravotních škod způsobených vlastníkem či řidičem vozidla ostatním vozidlům, plotům, rodinným domům a všem zraněným účastníkům. V případě, že není klient viníkem havárie, obdrží úhradu svých škod z pojištění majitele nehodu zavinivšího vozu.

V opačném případě si bude muset veškeré škody a výdaje uhradit sám. Samozřejmě existuje možnost, jak ochránit také sebe a své vozidlo. K zákonnému pojištění je obvykle nabízena škála doplňkových připojištění, která obvykle zahrnují úrazové pojištění řidiče, pojištění zavazadel, skel apod.

Vlastník vozidla, který vlastní tuzemské vozidlo nebo má bydliště na území České republiky je povinen uzavřít s jakoukoliv pojišťovnou s licencí smlouvu o tuto službu, jinak se trestá pokutou až ve výši 40 000 Kč.

Povinné ručení srovnání

Pro laiky je komfortní využít naš služby a nechat si povinné ručení a havarijní pojištění srovnat. Můžete tak využít nástroj na porovnání povinného ručení a v okamžiku zjistí nejlevnější nabídky vybraných produktů. Tento způsob je velmi pohodlný a rychlý. Stačí jen vyplnit formulář níže.

Jeden myslel na “Povinné ručení a další služby

  • 30 prosince, 2013 (9:17 am)
    Trvalý odkaz

    Ja jsem taky sjednala ručení online přes formulár a dobře jsem udělala. Platím o polovinu méně než doposud a jěšte jsem si připojistila skla. Doporučuji všem. Zabere to pár minut a výsledek je skvělý.

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *