Náš život

Povinné ručení a další služby

Povinné ručení je známé jako pojistná ochrana pro vlastníka vozidla v případě nehody. Nahrazuje finanční pokrytí majetkových či zdravotních škod způsobených vlastníkem či řidičem vozidla ostatním vozidlům, plotům, rodinným domům a všem zraněným účastníkům. V případě, že není klient viníkem havárie, obdrží úhradu svých škod z pojištění majitele nehodu zavinivšího vozu.

V opačném případě si bude muset veškeré škody a výdaje uhradit sám. Samozřejmě existuje možnost, jak ochránit také sebe a své vozidlo. K zákonnému pojištění je obvykle nabízena škála doplňkových připojištění, která obvykle zahrnují úrazové pojištění řidiče, pojištění zavazadel, skel apod.

Vlastník vozidla, který vlastní tuzemské vozidlo nebo má bydliště na území České republiky je povinen uzavřít s jakoukoliv pojišťovnou s licencí smlouvu o tuto službu, jinak se trestá pokutou až ve výši 40 000 Kč.

Tip na článek:  Jaká jsou specifika půjčky do 24 hodin?

Povinné ručení srovnání

Pro laiky je komfortní využít naš služby a nechat si povinné ručení a havarijní pojištění srovnat. Můžete tak využít nástroj na porovnání povinného ručení a v okamžiku zjistí nejlevnější nabídky vybraných produktů. Tento způsob je velmi pohodlný a rychlý. Stačí jen vyplnit formulář níže.

One thought on “Povinné ručení a další služby

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..