SMS půjčky

SMS půjčkyUrčitě jste už zažili situaci, kdy by vám i pár stokorun vytrhlo trn z paty. Ať už při nenadálé havárii některého z důležitých spotřebičů, při nutnosti zaplatit doplatek elektřiny nebo plynu či třeba u nenadálého cestování z jednoho konce republiky na druhý.

Pokud máte zrovna hluboko do kapsy a nikoho s ochotou vám půjčit na blízku, nezbývá, než využít některé z rychlých půjček. Jednou ze zajímavých možností jsou SMS půjčky, které vyřeší váš finanční problém doslova do několika hodin.

Finské půjčky nebo SMS půjčky?

Oboje. Finská půjčka a SMS půjčka jsou jedno a to samé. Jde o extrémně rychlou půjčku bez ručitele, při které pro žádost využíváte SMS zprávu. Během chvilky vám dorazí SMS, ve které se dozvíte, kolik peněz vám půjčí, a jaké jsou podmínky. Pro získání finské půjčky není třeba výpis z registru dlužníků, ani doložení příjmu. Je to rychlé, efektivní a jednoduché.

Podmínky získání SMS půjčky

Přes svou jednoduchost má finská půjčka několik základních pravidel, která musíte dodržet vždy, když o ni žádáte. Jsou to:

  • Věk 25 let a více
  • Mít zaměstnání
  • Čistý trestní rejstřík
  • Žádný záznam v rejstříku o bezdlužnosti

Pokud vyhovíte těmto základním pravidlům, jsou pro vás dveře finské půjčky otevřeny. Půjčit si můžete nejčastěji částku do 5 000 Kč, která bývá splátná do 15 dní.

Kdy je vhodná SMS půjčka?

Jak vyplývá z rychlosti jejího získání, půjčka přes SMS je vhodná při nenadálých událostech a doslova expresní nutnosti získat alespoň pár stokorun bez zdlouhavého papírování. Stejně tak může finská půjčka přijít vhod těsně před výplatou, či v situacích, kdy si od nikoho z rodiny či blízkých vypůjčit nemůžete.

Mějte ale na paměti, že SMS půjčky jsou vyváženy o něco vyšším úrokem, který po pozdním zaplacení rychle narůstá.