Anonymní platební karta: Slyšeli jste už o ní?

Že nechcete bance poskytovat veškeré údaje o své osobě, platbách, příjmech a výdajích? A co kdybychom vám řekli, že známe způsob, jak využívat výhod platebních karet bez toho, aby se citlivé údaje dostaly ke třetím osobám! Klasickým platebním a debetním kartám odzvonilo! Dnes je v kurzu anonymní platební karta, jež nabízí nespočet zajímavých výhod pro všechny věkové kategorie. Pojďme se na ně společně podívat!

Žádný bankovní účet a závazky

Anonymní platební karta bude vaše i bez toho, abyste byli nuceni zakládat klasický bankovní účet, plnit podmínky dané bankou a poskytovat jí své osobní údaje včetně těch citlivých. Anonymní platební kartu FREEPAY zakoupíte mnoha způsoby a to jak v síti prodejních míst, tak prostřednictvím online kanálů nebo oficiálních partnerů vydavatele karty FREEPAY.

Vybírat a platit můžete kartou po celém světě

S kartou FREEPAY se nemusíte nijak omezovat. Platit s ní můžete jak u nás, tak v zahraničí. Nejste vázáni Evropou ani konkrétním státem. Kartu lze jednoduše používat po celém světě. Realizovat s ní můžete jak klasické platby, tak výběry ze všech existujících bankomatů. To vše opět bez toho, aby se o vašich platbách kdokoli dozvěděl. S kartou ovšem můžete pohodlně platit také v online prostředí.

Blesková peněženka neustále po ruce

Bezpečná, anonymní a vždy po ruce – taková je blesk peněženka, ke které je tato platební karta směle přirovnávána. Hodit se vám bude nejen u nás, ale také v zahraničí. Kromě výše zmíněných výhod je také perfektním nástrojem pro kontrolu hospodaření. Na závěr ještě doplníme, že karta FREEPAY nabízí výhodnou strukturu poplatků za použití a vedení. Potřebujete další důvody, proč dát své bance sbohem?

Tak nezapomeňte – anonymní platební kartu FREEPAY pořídíte v síti prodejních míst, prostřednictvím oficiálních partnerů, ale i online.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *