Užijte si jarní Bedřichov a ubytování si zajistěte na internetu

Jizerské hory jsou nádherné v zimě i v létě. Hned na první pohled si je zamilují jak milovníci zimních sportů, tak ti, kteří holdují vysokohorské turistice. Zdejší překrásná a panensky čistá příroda doslova vybízí k dlouhým procházkám s nádechem romantiky. Po celodenních túrách si ovšem vaše tělo i mysl zaslouží pořádnou dávku odpočinku prostřednictvím komfortního ubytování. Bedřichov – známá a turisty hojně vyhledávaná lokalita je domovem oblíbeného penzionu Horský dvůr pro rodiny s dětmi, ale i zamilované páry. Pojďme se podívat, proč byste se měli uchýlit právě zde.

Prestižní ocenění Baby Friendly

Tento nově zrekonstruovaný penzion byl v nedávné době oceněn zlatým certifikátem Baby Friendly poukazujícím na jeho perfektní vybavenost a zázemí, které ocení zejména rodiny s dětmi (dětský koutek, mini-kuchyňka, venkovní hřiště se skluzavkou a pískovištěm). Penzion v obci Bedřichov zajišťuje celoroční provoz prostřednictvím svých 10 jedno až pěti lůžkových pokojů. Prostory penzionu jsou nově zrekonstruovány a jeho součástí je také wellness centrum s vířivkou, masážemi a saunou. V bezprostřední blízkosti penzionu mohou děti i dospělí obdivovat krásné koníky a v zimních měsících dovádět na nedalekých hřebech hor, kde jsou situovány tři dětské vleky.

Zajistěte si ubytování ještě dnes

Udělejte si rodinný výlet nebo romantický víkend ve dvou a navštivte Bedřichov v Jizerských horách. Ubytování v penzionu Horský dvůr můžete zařídit prostřednictvím oficiálních stránek, kde vidíte aktuální obsazenost jednotlivých pokojů. Po výběru termínu stačí vybraný pokoj rezervovat na uvedené e-mailové adrese, kde je možno domluvit také bohaté polopenzi, jíž dominuje lahodná domácí kuchyně. Věříme, že si z návštěvy Bedřichova odnesete řadu překrásných zážitků a do Horského dvora se budete s notnou dávkou nostalgie rádi vracet.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *