Cenově dostupná dovolená? To je prosluněné Bulharsko!

Bulharsko si dřívější ročníky spojují s dlouhými cestami vlakem a prosluněnou dovolenou, díky níž měly v mnoha případech možnost spatřit poprvé v životě moře. Dnes se již do Bulharska vlakem prakticky nejezdí. Pravidelně zde létají spoje známých leteckých společností a zajet si sem k moři je stejně obvyklé jako dát si pořádnou porci zmrzliny v parném létě. Čím Bulharsko učarovalo české turisty? A proč je dovolená Bulharsko ideální pro zamilované páry, rodiny s dětmi, ale i seniory? Nepřestávejte číst následující řádky a dozvíte se to!

Pohodová dovolená pro všechny

Za krásami Bulharského pobřeží míří turisté z celého světa. Je úplně jedno zda máte čerstvě po svatbě, vedle vás pobíhají roztomilí caparti nebo si chcete konečně pořádně užít zasloužený důchod. Dovolená v Bulharsku oslní všechny věkové skupiny bez rozdílu. Zlatavé písčité pláže s velmi pozvolným vstupem do moře ocení zejména rodiny s dětmi. Dovolenkové programy pro seniory si užijí ti, kdo hledají klidnější a cenově dostupnou dovolenou. Milovníci vodních sportů, kavárniček a typických bulharských taveren si taktéž přijdou na své. A zamilované páry do kolen dostane překrásná příroda, ale i romantické uličky a ukryté laguny, kde si mohou vzájemně užívat jeden druhého.

Na nákupu dovolené v Bulharsku můžete pořádně ušetřit

Pokud se do Bulharska letos chystáte, využijte atraktivních slev, které můžete uplatit při first minute nákupu. Protože zájezdy do Bulharska patří tradičně k nejoblíbenějším volbám českých turistů, bylo by bláhové nechávat jejich výběr až na samotný sklonek sezóny. S first minute nabídkou můžete ušetřit i několik tisícovek. Proto neváhejte, nabídka je také letos poměrně omezená!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *