Vybíráte bazén? Vyplatí se vsadit na profesionála v oboru

Vlastní zahradní bazén je jedinečnou možností, jak si užít skvělého koupání a vodních radovánek. Jeho údržba bývá jednoduchá a pořizovací náklady rok od roku klesají. Dá se říci, že doba pro koupi nového bazénu nastala právě v tomto období.

Velmi obsáhlou nabídku má společnost izoplast a.s., která se zaměřuje na dodávky hned několika typů. Jako základ určitě zmíníme nadzemní bazény. Klasická kruhová konstrukce, skvělá kvalita a životnost, nebo nízké pořizovací náklady. Toto je výčet jen zlomku předností, které bazény mají. Hledíte-li především na cenu a zároveň nechcete ustupovat v kvalitě, jsou volbou, která nezklame.

Zvolit můžete také plast

Vybírat máte z čeho i ve chvíli, kdy hledáte profesionálnější řešení. Mezi kvalitní a prověřené řešení patří především plastové bazény. U nich máte možnost volby hned z několika tvarů, kam patří:

  • oválný tvar,
  • obdélníkový tvar,
  • kruhový tvar.

Jak už mnohé naznačuje, jedná se o zapuštěný typ, určený přímo do země. Bazén je dodáván jako jeden celek a v rámci montáže ho firma umístí do připravené jámy. Jeho výhodou je životnost, barevná stálost, ale i odolnost proti mechanickému poškození. Vše díky kvalitnímu deskovému polypropylenu, ze kterého byl vyroben.

Tip na článek:  Bazény si můžete nechat zhotovit i na míru

Fólie pomůže při rekonstrukci stávajícího bazénu

Nabídku společnosti uzavírá takzvané foliové řešení. Už za samotného názvu plyne, že základem takového bazénu musí být PVC folie s dostatečnou tloušťkou – 1,5 milimetru. Díky této technologii můžete koupit jak nové foliové bazény, tak rekonstruovat váš starší betonový bazén. Také zde najdeme několik pozitiv, jako je dlouhá životnost, barevná stálost, ale i možnost vybírat z řady barevných odstínů nebo vzorů.

A proč v souvislosti s bazénem volit právě firmu Izoplast z Českých Budějovic? Protože vám bazén nejenom prodá, ale i nainstaluje, nabídne příslušenství, či odborně poradí. A to vše už od roku 1994, kdy vznikla.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..