Vybíráte bazén? Vyplatí se vsadit na profesionála v oboru

Vlastní zahradní bazén je jedinečnou možností, jak si užít skvělého koupání a vodních radovánek. Jeho údržba bývá jednoduchá a pořizovací náklady rok od roku klesají. Dá se říci, že doba pro koupi nového bazénu nastala právě v tomto období.

Velmi obsáhlou nabídku má společnost izoplast a.s., která se zaměřuje na dodávky hned několika typů. Jako základ určitě zmíníme nadzemní bazény. Klasická kruhová konstrukce, skvělá kvalita a životnost, nebo nízké pořizovací náklady. Toto je výčet jen zlomku předností, které bazény mají. Hledíte-li především na cenu a zároveň nechcete ustupovat v kvalitě, jsou volbou, která nezklame.

Zvolit můžete také plast

Vybírat máte z čeho i ve chvíli, kdy hledáte profesionálnější řešení. Mezi kvalitní a prověřené řešení patří především plastové bazény. U nich máte možnost volby hned z několika tvarů, kam patří:

  • oválný tvar,
  • obdélníkový tvar,
  • kruhový tvar.

Jak už mnohé naznačuje, jedná se o zapuštěný typ, určený přímo do země. Bazén je dodáván jako jeden celek a v rámci montáže ho firma umístí do připravené jámy. Jeho výhodou je životnost, barevná stálost, ale i odolnost proti mechanickému poškození. Vše díky kvalitnímu deskovému polypropylenu, ze kterého byl vyroben.

Fólie pomůže při rekonstrukci stávajícího bazénu

Nabídku společnosti uzavírá takzvané foliové řešení. Už za samotného názvu plyne, že základem takového bazénu musí být PVC folie s dostatečnou tloušťkou – 1,5 milimetru. Díky této technologii můžete koupit jak nové foliové bazény, tak rekonstruovat váš starší betonový bazén. Také zde najdeme několik pozitiv, jako je dlouhá životnost, barevná stálost, ale i možnost vybírat z řady barevných odstínů nebo vzorů.

A proč v souvislosti s bazénem volit právě firmu Izoplast z Českých Budějovic? Protože vám bazén nejenom prodá, ale i nainstaluje, nabídne příslušenství, či odborně poradí. A to vše už od roku 1994, kdy vznikla.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *