Balené uhlí je stále populárnější

Zima je v plném proudu a objednané uhlí nemusí stačit na celou topnou sezónu. Pokud máte málo, doobjednejte si z domova a až domů vám bude dovezeno napytlované! Ano, nebudete muset nabírat lopatu za lopatou, ale jednoduše si přendáte pytle tam, kde skladujete uhlí.

Výhody baleného uhlí

K výhodám baleného uhlí patří především to, že je navážené a vy si jeho váhu můžete snadno překontrolovat, když se vám bude chtít a nebudete si jisti správností dodávky. Pytle o váze 25 kg jsou snadno manipulovatelné a není problém je přenášet nebo převážet kamkoliv je zrovna nutné. Balené uhlí vám nezašpiní sklep nebo jiné úložiště na uhlí. Jednoduše zapomeňte na obtěžující uhelný prach. V dodávce získáte vždy jenom pečlivě vytříděné palivo s trvalou kvalitou během skladování i transportu.

Druhy uhlí v pytlích

Pytlované uhlí si můžete vybírat z několika druhů. Jedná se především o černé uhlí pro automatické kotle s vysokou výhřevností. Dopřát si lze rovněž balené černé uhlí pro klasická kamna s vysokou kvalitou a výhřevností. Dodává se nízkosirné černé uhlí ve velikosti ořechu. Z dalších druhů je nabízeno balené hnědé uhlí pro automatické kotle nebo pro klasická kamna.

Pytlované hnědé ledvické uhlí je kvalitní sortou s nízkým obsahem síry. Bílinské uhlí – ořech je nejpopulárnějším tříděným uhlím v naší republice a hodí se pro klasické kotle a kamna.

Nechte si uhlí poslat až domů

Balené uhlí je například v Německu oblíbenější než sypané. Tento trend se začíná projevovat i v našich končinách. Pytlované uhlí si můžete poslat zabalené přímo až k vám domů. Uhlí se zaváží na kterékoliv místo v České republice. Dovoz uhlí je navíc zdarma po celé ČR! Vyberte si i vy uhlí, které vám vyhovuje kvalitou i cenou! Nechte si složit pytle s uhlím a naplňte vaše kotle, abyste se pořádně ohřáli během zimních měsíců.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *