Mějte čistá okna během chvilky!

Mytí oken a čištění podlahy nepatří zrovna k oblíbeným činnostem. Naštěstí se díky novinkám stanou podobné činnosti zábavnými a hlavně rychlými.

Mytí oken? Jednou setřete okno a máte hotovo!

Vysavač na okna s rozprašovačem a stěrkou se vyznačuje různými výhodami. Hlavně vám odpadá přenášení kbelíků s vodou a takřka nekonečné leštění. Uvnitř vysavače na okna je zabudován akumulátor, kterým se dobíjí elektrická energie. Nemusíte se starat o žádné pořizování tužkových baterií a při práci nepřekáží žádné kabely.

Elektrická stěrka na okna se snadno postará o vaše čistá okna a jiné skleněné plochy. Stačí minimum času a špína na okenních sklech se stane minulostí. Rozprašovačem se na okno nastříká mycí přípravek, rozleští se hadříkem a stěrkou. Následně se stěrkou na okna odsává všechna špína pomocí svislých tahů dolů. Každý další tah bude úplně čistý, když otřete gumovou stěrku. Žádné dolešťování se nepotřebuje!

Robotický vysavač pracuje spolehlivě i bez vás

Hladké podlahy a koberce jednoduše vyčistíte pomocí robotických vysavačů. Poradí si nejen s kobercem, ale také s linem, plovoucími podlahami, parketami a jinými typy hladkých podlah. Velký pomocník malých rozměrů se dostane do nejrůznějších koutů i do hůře přístupných míst. Stačí spustit a robotický vysavač se pustí do práce. Postará se o setření prachu, vytře podlahu, vysaje nebo převezme funkci suchého mopu. Vy si mezitím můžete odpočinout, zajít na procházku, vyřídit osobní nebo pracovní záležitosti.

Nákupy online se vyplatí

Současná doba se už bez online objednávek neobejde. Výjimkou nejsou ani produkty z drogerie a ostatní sortiment k úklidu vaší domácnosti. Dodávky zboží jsou možné po vaší objednávce i bez registrace. Brzy můžete mít svůj robotický vysavač nebo čistič oken doma a plně ho využívat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *