Mějte čistá okna během chvilky!

Mytí oken a čištění podlahy nepatří zrovna k oblíbeným činnostem. Naštěstí se díky novinkám stanou podobné činnosti zábavnými a hlavně rychlými.

Mytí oken? Jednou setřete okno a máte hotovo!

Vysavač na okna s rozprašovačem a stěrkou se vyznačuje různými výhodami. Hlavně vám odpadá přenášení kbelíků s vodou a takřka nekonečné leštění. Uvnitř vysavače na okna je zabudován akumulátor, kterým se dobíjí elektrická energie. Nemusíte se starat o žádné pořizování tužkových baterií a při práci nepřekáží žádné kabely.

Elektrická stěrka na okna se snadno postará o vaše čistá okna a jiné skleněné plochy. Stačí minimum času a špína na okenních sklech se stane minulostí. Rozprašovačem se na okno nastříká mycí přípravek, rozleští se hadříkem a stěrkou. Následně se stěrkou na okna odsává všechna špína pomocí svislých tahů dolů. Každý další tah bude úplně čistý, když otřete gumovou stěrku. Žádné dolešťování se nepotřebuje!

Robotický vysavač pracuje spolehlivě i bez vás

Hladké podlahy a koberce jednoduše vyčistíte pomocí robotických vysavačů. Poradí si nejen s kobercem, ale také s linem, plovoucími podlahami, parketami a jinými typy hladkých podlah. Velký pomocník malých rozměrů se dostane do nejrůznějších koutů i do hůře přístupných míst. Stačí spustit a robotický vysavač se pustí do práce. Postará se o setření prachu, vytře podlahu, vysaje nebo převezme funkci suchého mopu. Vy si mezitím můžete odpočinout, zajít na procházku, vyřídit osobní nebo pracovní záležitosti.

Tip na článek:  Třívrstvé podlahy skvěle poslouží pro podlahové vytápění

Nákupy online se vyplatí

Současná doba se už bez online objednávek neobejde. Výjimkou nejsou ani produkty z drogerie a ostatní sortiment k úklidu vaší domácnosti. Dodávky zboží jsou možné po vaší objednávce i bez registrace. Brzy můžete mít svůj robotický vysavač nebo čistič oken doma a plně ho využívat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *