Bezpečnostní dveře lépe ochrání vaše domovy

Majetková trestná činnost roste mnohem rychleji než houby po dešti. Jak se cítit ve svém domě nebo firmě bezpečně? Jak si lépe ochránit majetek před zloději a podvodníky? Především je dobré se postarat, aby se zloději nemohli dostat do soukromých nebo veřejných objektů tak snadno!

Nedejte se tak snadno!

Stále častěji se stává, že se za dveřmi objeví falešné osoby hlásící odečet elektřiny, plynu nebo vody. Podvodníci si vymýšlejí různé taktiky a klidně se mohou vydávat i za podomní prodejce. Snadno si okouknou terén a mohou se vrátit kvůli loupení. Je dobré předvídat a zbytečně nepouštět cizí osoby do svého domu nebo bytu. Bezpečnost vašich dveří může zvýšit přídavný zámek, díky němuž se zvýší neodbytnost dveří. Bezpečnostní dveře Sherlock mají pevnou konstrukci a dají se zhotovit podle klientových představ. Dveře nemají pouze vysoké parametry odolnosti proti vloupání, ale také více ochrání při požáru či nadměrnému hluku. Spolehnout se můžete na dlouhou životnost a na možnost rozšíření o elektronické a elektromechanické komponenty.

Bezpečnostní dveře Brno se specializují pouze na kvalitní sortiment. Můžete si pořídit i protipožární dveře, uzamykání oken a balkónových dveří. K dispozici jsou různé povrchové úpravy dveří – laminátové, dýhované, s nástřikem barvou RAL podle vzorníku nebo se dají aplikovat na dveře ozdobné rámečky. Na koupi bezpečnostních dveří se vztahuje i několikaletá záruka na uzamykací mechanismus.

Cennosti si dejte do trezoru!

Nemusíte se cítit hodně bohatí, přesto se vám může hodit trezor, kde si schováte důležité dokumenty, peněžní hotovost nebo jiné věci, na kterých vám záleží a nechcete je nechat jen tak volně v bytě. Trezory vám nabízí modely ve špičkové kvalitě. Pokud váháte, lze využít odborníky, kteří velice rádi pomohou se správným výběrem nového trezoru do domácnosti nebo do firmy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *